رازیانه و درمان ناباروری


بسم الله الرحمن الرحیم

 

رازیانه و درمان ناباروری

رازیانه چه نقشی در درمان ناباروری دارد؟ تاثیر رازیانه بر باردار شدن چیست؟ آیا همه ناباروری ها را می توان با رازیانه درمان کرد؟ نقش عرق رازیانه در درمان ناباروری و نازایی زنان چیست؟ چگونه می توانیم از عرق رازیانه برای درمان ناباروری در زنان کمک بگیریم؟ نقش رازیانه در درمان ناباروری زنان تا چه حد است؟ میزان و شرایط مصرف عرق رازیانه برای درمان ناباروری در زنان چگونه است؟

ناباروری زنان یکی از مشکلاتی است که می تواند برای برخی از زنان حادث شود. ناباروری و نازایی در زنان علاوه بر اینکه از وجود کودک جلوگیری می کند ممکن است بر خلق و خوی زنان هم تاثیر گذار باشد. ناباروری در زنان می تواند علت های زیادی داشته باشد که لازم است در هر زمینه ، علت اصلی را پیدا کرده و نسبت به رفع آن اقدام نمود. مطمئنا یکی از علت های نازایی زنان ، مساله کیست تخمدان است. برای باردار شدن زن ، آزاد شدن تخمک از تخمدان و ترکیب آن با اسپرم مرد لازم است. اگر به هر دلیل مشکلی در آزاد شدن تخمک وجود داشته باشد بدیهی است که بارداری اتفاق نخواهد افتاد. کیست تخمدان از مشکلاتی است که سبب ناباروری در زنان می شود چون کیست تخمدان سبب جلوگیری از آزاد شدن تخمک می گردد.

همانطور که شما نیز تا حال متوجه شده اید ، بحث ما در مورد نقش رازیانه در درمان ناباروری در زنان می باشد و شاید برای شما سؤال باشد که پس چرا از کیست تخمدان صحبت می کنیم؟ اگر اندکی تامل بکنید رابطه این دو را خواهید دانست.

کیست تخمدان و ناباروری در زنان ، رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند و نقشی را که رازیانه برای درمان ناباروری دارد ، مربوط به تاثیر آن در درمان کیست تخمدان است. یعنی رازیانه با درمان کیست تخمدان موجب آزاد شدن تخمک از تخمدانهای زن شده و از این طریق در درمان ناباروری زنان مؤثر است.

اما سؤال مهمی وجود دارد و آن این است که آیا رازیانه در درمان هر کیست تخمدان مؤثر است؟ آیا عرق رازیانه قدرت درمان همه انواع کیست تخمدان ها را دارد؟ برای پاسخ به این پرسش اجازه دهید مثالی بزنیم. می دانیم که به وسیله خودرو می توان بار حمل کرد اما آیا بار یک کامیون را یک خودروی شخصی می تواند حمل کند؟ واضح است که خیر و ما نبایستی چنین انتظاری هم داشته باشیم.

لازم است تا درمورد نقش رازیانه در درمان ناباروری هم واقع بین باشیم و انتظار نداشته باشیم که رازیانه بتواند همه ناباروری ها را درمان بکند. باید ببینیم رازیانه چه خاصیتی دارد و تا چه حد می تواند در درمان نازایی مؤثر باشد. عدم توجه به محدودیت عمل رازیانه دردرمان ناباروری موجب این می شود که دچار قضاوت های اشتباه بشویم. به عنوان مثال یک خانمی از عرق رازیانه استفاده می کند و ناباروری او درمان می شود و این تجربه را به دست می آورد که رازیانه می تواند ناباروری را درمان کند. اما یک خانم دیگر با وجود مصرف عرق رازیانه ، ناباروری او درمان نمی شود و ممکن است اینطور برای او به نظر برسد که رازیانه در درمان ناباروری نقشی ندارد! واقعیت امر آن است که رازیانه در درمان ناباروری در زنان نقش دارد اما دارای قدرت عمل محدودی است و نبایستی انتظار داشته باشیم که عرق رازیانه بتواند همه موارد ناباروری و نازایی در زنان را درمان کند. حال با توجه به این مطالب ، این پرسش مطرح می شود که رازیانه چگونه در درمان ناباروری نقش دارد و چه نوع ناباروری هایی با رازیانه قابل درمان است؟

 

چه نوع ناباروری با رازیانه قابل درمان است؟

گفتیم که رازیانه برای کیست تخمدان مفید است و با درمان کیست تخمدان ، ناباروری نیز (اگر ناباروری ، حاصل از کیست تخمدان باشد) درمان می شود. برای بررسی دقیق تر این موضوع و اینکه چه نوع ناباروری هایی با رازیانه قابل درمان می باشد ، بهتر است به خاصیت رازیانه نگاه کنیم. مهمترین خاصیت رازیانه در بدن زنان ، تنظیم هورمون ها است. رازیانه این قدرت را دارد که هورمون های بدن زنان را تنظیم کند. گاهی بنا به دلایل مختلفی ، تعادل هورمون های بدن زمان می تواند به هم بخورد و این امر موجب بروز مشکلاتی برای زنان شود که یکی از آثار آن ، تاثیر منفی بر باردار شدن است. پس با مصرف رازیانه می توان هورمون های بدن زنان را به حالت تعادل در آورده و تنظیم کرد. با تنظیم هورمون ها مشکلات و بیماری های مختلفی در بدن زنان قابل درمان است که یکی از آنها می تواند درمان کیست تخمدان باشد. پس نتیجه گیری می شود که رازیانه نقش مؤثری در تعادل و تنظیم هورمون های بدن زنان دارد و هر نوع ناباروری زنان که حاصل عدم تعادل و عدم تنظیم هورمون های بدن آنان است می تواند قابل درمان باشد.

گفتیم که رازیانه از طریق تاثیر بر تخمدانهای زنان و رفع کیست تخمدان می تواند در درمان ناباروری زنان مفید باشد. اما نکته بسیار مهمی که در این میان وجود دارد این است که کیست تخمدان ، علت های مختلفی دارد که یکی از علل آن عدم تنظیم هورمونها و به هم خوردن تعادل هورمون های بدن زنان است. پس اگر کیست تخمدان زن به دلیل به هم خوردن تعادل هورمونهای بدن باشد می توان امیدوار بود که با مصرف رازیانه ، کیست تخمدان برطرف شود. ولی باید توجه داشت که علل کیست تخمدان زیاد است و گاهی شاید لازم باشد که چند درمان به طور همزمان برای کیست تخمدان اعمال شود و ممکن است مصرف رازیانه به تنهایی برای رفع کیست تخمدان حاصل از عدم تعادل هورمونها کافی نباشد. مثلا یکی از دلایل به هم ریختن تعادل هورمونها در بدن زنان ، عفونت است. پس برای اینکه رازیانه بتواند مؤثر عمل کند لازم است در کنار مصرف عرق رازیانه برای درمان کیست تخمدان ، نسبت به درمان عفونت تخمدان (در صورت وجود) هم اقدام شود. در مورد میزان مصرف رازیانه هم می توانید به مطلب میزان مصرف رازیانه برای درمان ناباروری مراجعه نمایید.

 

نتیجه گیری

از مجموعه مطالب بالا به این نتیجه می رسیم که اگر ناباروری زنان به دلیل عدم تعادل هورمون های بدن آنان که یکی از آثار آن کیست تخمدان به دلیل عدم تنظیم هورمون ها است ، باشد امید است به فضل الهی با مصرف رازیانه یا عرق رازیانه ، ناباروری زنان نیز درمان شود.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

راهکار برای درمان و کنترل فشار خون بارداری (۳ هفته قبل)

آموزش کنترل فشار خون بارداری به روش کاملا طبیعی (۲ ماه قبل)

بررسی نزدیکی یک روز در میان برای بارداری (۳ ماه قبل)

مهمترین عامل در تعیین جنسیت جنین (۴ ماه قبل)

فواید کاسنی برای مردان (۵ ماه قبل)

تاثیر مهم مصرف کاسنی بر مادر باردار (۶ ماه قبل)

نزدیکی در زمان اعیاد اسلامی (۷ ماه قبل)

برنامه ریزی نزدیکی برای باردار شدن (۷ ماه قبل)

درمان ناباروری مردان با خرنوب (۷ ماه قبل)

بهترین مدل نزدیکی برای بارداری (۸ ماه قبل)

نزدیکی برای بارداری از نظر اسلام (۸ ماه قبل)

از نزدیکی کردن با شکم پر خودداری نمایید (۸ ماه قبل)

مدیریت صحیح بارداری ناخواسته (۸ ماه قبل)

روش های پیشگیری از اختلال نعوظ (۸ ماه قبل)

12 راهکار برای بارداری سالم در سن بالا (۸ ماه قبل)

مزایای انجام عمل نزدیکی در آخر شب (۸ ماه قبل)

درمان ناتوانی جنسی مردان (۸ ماه قبل)

یک هفته بعد از نزدیکی برای بارداری (۸ ماه قبل)

افزایش شانس بارداری با تغذیه (۸ ماه قبل)

اختلال نعوظ چیست (۹ ماه قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۰۱۰۶۴۵ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۵۴۵۴۱ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۶۰۰۹۶۵ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۵۷۰۰۵۶ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۵۵۰۹۸۵ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۵۲۸۸۷۱ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۲۸۰۵۷ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۳۸۶۸۹۳ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۳۶۴۸۲۰ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۵۲۱۳۷ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۴۵۸۲۳ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۳۹۰۶۵ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۱۸۱۷۸ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۸۰۰۰۸ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۲۷۶۸۵۶ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۲۵۰۱۱۷ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۱۵۵۴۴ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۱۴۷۹۸ بازدید)

بارداری و حاملگی با یک بار رابطه نزدیکی و دخول (۱۹۷۴۷۳ بازدید)

نزدیکی در دوران بارداری (۱۹۳۵۹۳ بازدید)

احادیث بارداری

آغاز شب ، چه در زمستان و چه در تابستان ، با زنان آميزش مكن. اين بدان جهت است كه معده و رگ ها پُرند و اين ، وضعيت مناسبى [براى آميزش] نيست و بيم قولنج و فلج و لرزش چانه و نِقرس و سنگ [كليه ]و تقطير (چكايش) بول وفتق و ضعف در بينايى و ذهن مى رود. پس اگر اراده آميزش دارد بايد در پايان شب باشد كه براى بدن ، سالم تر و براى فرزند [آوردن] اميدوارتر و براى افزونى هوش فرزندى كه در اين ميان پديد مى آيد بهتر است.

حضرت امام رضا (علیه السلام)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز یکشنبه

یا ذالجلال و الاکرام (۱۰۰ مرتبه)

امروز

یکشنبه

۲۸ / ۷ / ۱۳۹۸

۲۱ صفر ۱۴۴۱

ماه قمری ۳۰ روزه

۰۹ : ۳۵ : ۱۷

فصل پاییز

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۴:۵۱

طلوع خورشید: ۰۶:۱۵

اذان ظهر: ۱۱:۴۹

اذان عصر: ۱۴:۵۷

غروب خورشید: ۱۷:۲۳

اذان مغرب: ۱۷:۴۲

وقت عشاء: ۱۸:۲۹

نیمه شب شرعی: ۲۳:۰۷

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات