کاسنی برای پسردار شدن


بسم الله الرحمن الرحیم

 

کاسنی برای پسردار شدن

تاثیر کاسنی و عرق کاسنی برای پسردار شدن چیست؟ کاسنی چه تاثیری در تعیین جنسیت جنین دارد؟ چگونه کاسنی می تواند بر پسردار شدن تاثیر مثبت بگذارد؟ آیا مصرف کاسنی می تواند حتما تضمینی برای پسر شدن جنین بشود؟ چه عوامل دیگری علاوه بر مصرف کاسنی در پسر شدن جنین مؤثر هستند؟ اگر چنانچه شما نیز به دنبال فرزند پسر هستید و می خواهید تاثیر مصرف کاسنی یا عرق کاسنی را در پسر شدن فرزند بدانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا نکاتی در این خصوص خدمت شما خوانندگان محترم سایت راهنمای بارداری و حاملگی 2 زندگی عرض شود.

جنسیت جنین از جمله مسائلی است که برخی از خانواده ها روی آن حساسیت خاصی دارند. البته این حساسیت می تواند علل مختلفی داشته باشد که موضوع بحث کنونی ما نیست. اما به هر تقدیر ، جنسیت جنین برای بعضی از خانواده ها مهم است و در این خصوص به دنبال راهکار هایی هستند تا اگر بتوانند جنسیت جنین را تعیین کنند. البته قبل از همه چیز ، ذکر یک نکته بسیار مهم ، ضروری به نظر می رسد و ما ممکن است به دلایل مختلف از آن بی خبر باشیم. این نکته مهم آن است که همه امورات عالم تحت اراده خداوند تبارک و تعالی است و اگر او اراده بر چیزی نکند ، یقین بدانید که آن چیز محقق نخواهد شد. پس با این حساب ، اولین قدم در تعیین جنسیت جنین ، دعا کردن و درخواست از درگاه باریتعالی می باشد. در کنار دعا و طلب درخواست از خداوند بزرگ ، به کار گیری و رعایت برخی از نکات و دستورالعمل ها می تواند نقش مهمی در تعیین جنسیت جنین داشته باشد ؛ البته بازهم لازم است تا اراده خداوند بر این کارها قرار بگیرد. پس اول از همه ، دعا کنیم و از خدای قادر متعال درخواست خود را طلب کنیم و آنگاه تدابیر لازم را اتخاذ کرده و عمل کنیم تا اگر انشاء الله مشیت الهی بر آن قرار گرفت ، آن امر محقق شود.

اجازه دهید ببینیم که از نظر مادی چگونه جنسیت جنین مشخص می شود؟ مردان دارای دو سلول جنسی X و Y بوده و زنان دارای دو سلول جنسی X هستند. از ترکیب سلول جنسی Y از مرد با سلول جنسی X از زن ، جنسیت پسر حاصل شده و از ترکیب سلول جنسی X از مرد با سلول جنسی X از زن ، جنسیت دختر حاصل می شود. وقتی که رابطه نزدیکی بین زن و شوهر انجام گرفت و اسپرم وارد رحم زن و احتمالا لوله های رحمی شد ، اگر تخمک آزاد شده ای وجود داشته باشد ، اسپرم با تخمک ترکیب شده و جنین تشکیل می شود. البته همانطور که عرض شد ، بسته به نوع ترکیب کروموزوم های جنسی مرد با کروموزوم های جنسی زن ، جنسیت جنین مشخص خواهد شد.

نکته جالب و در عین حال مهمی که وجود دارد آن است که حالت غالب ترکیب در کروموزوم های جنسی مرد ، مربوط به کروموزوم Y می باشد. به عبارت دیگر ، اگر در زمان تخمک گذاری و آزاد شدن تخمک از تخمدان ، هر دو سلول جنسی (کروموزوم) X و Y مرد ، موجود باشند ، شانس ترکیب کروموزوم Y از مرد با کروموزوم X از زن ، بالا بوده و به احتمال زیاد ، جنسیت جنین ، پسر می شود. استفاده از کیت تخمک گذاری یکی از روش های تعیین زمان تخمک گذاری زنان می باشد.

اما واقعیتی که وجود دارد آن است که با وجود داشتن حالت غالب در کروموزوم های Y مرد ، عمر این کروموزوم ها کمتر از کروموزوم های X مرد است و به همین علت ، اگر بین زمان آمیزش جنسی و تخمک گذاری زن ، فاصله زیادی وجود داشته باشد ، معمولا در این حالت ، احتمال از بین رفتن کروموزوم های Y مرد ، زیاد بوده و به همین دلیل ، شانس پسردار شدن ، کاهش می یابد.

با درک واقعیات ذکر شده در بالا ، یک نتیجه ای که حاصل می شود آن است که اگر ما بتوانیم قدرت و طول عمر کروموزوم ها Y مرد را افزایش دهیم ، شانس ترکیب آن ها از کروموزوم های X مرد بیشتر شده و در نتیجه ، شانس پسردار شدن هم افزایش می یابد.

یکی از روش های تقویت سلول های جنسی Y مردان ، مصرف کاسنی در آنان است. کاسنی یا عرق کاسنی در تصفیه و پاک سازی کبد نقش بسیار مهمی دارد. از آن جایی که محل تولید سلول های جنسی Y مرد ، کبد است پس پاک سازی کبد می تواند به تقویت سلول های جنسی Y مرد کمک کند و به همین دلیل است که مصرف کاسنی نقش مهمی در تعیین جنسیت جنین و پسردار شدن فرزند دارد. در مردان ، مصرف کاسنی برای پسردار شدن یکی از روش هایی است که خانواده های خواهان فرزند پسر لازم است که انجام دهند.

اما مصرف کاسنی ، تنها راه پسرزایی نیست! علل و عوامل گوناگون دیگری نیز وجود دارند که در پسر شدن جنین مؤثر هستند. دو عامل مهم در این خصوص ، نوع تغذیه و زمان انجام آمیزش جنسی می باشد.

 

تغذیه:

به طور کلی ، مواد تغذیه ای از نظر مزاج یا طبع ، به دو گروه غذاهای با طبع گرم و غذاهای با طبع سرد تقسیم بندی می شوند. مواد غذایی همانند عسل ، خرما ، کشمش ، گوشت گوسفند ، گوشت شتر ، خربزه و ... دارای طبع گرم و مواد غذایی همانند کاهو ، شیر ، ماست ، گوشت گوساله و گاو ، گوشت مرغ ، هندوانه و ... دارای طبع سرد می باشند. مصرف غذاهای با طبع گرم ، شانس پسردار شدن را افزایش و شانس دختردار شدن را کاهش می دهند ؛ برعکس ، مصرف غذاهای با طبع سرد ، شانس پسردار شدن را کاهش و شانس دختردار شدن را افزایش می دهند.

 

زمان انجام آمیزش جنسی:

زمان نزدیکی کردن برای بارداری نقش تعیین کننده و بسیار مهمی در تعیین جنسیت جنین دارد. به طور کلی ، هرچقدر که فاصله زمانی بین مقاربت و تخمک گذاری زن ، کمتر باشد ، شانس پسردار شدن جنین افزایش می یابد و هرچقدر که فاصله بین مجامعت و آزاد شدن تخمک ، بیشتر باشد ، شانس پسردار شدن ، کاهش می یابد.

 

ذکر یک نکته دیگر ، بسیار اهمیت دارد و آن این است که اگر برای پسردار شدن ، زمان نزدیکی کردن را تنظیم می کنیم حتما به یاد داشته باشیم که همه زمان ها از نظر شرعی برای نزدیکی کردن مخصوصا برای بچه دار شدن ، مناسب نیست. انجام مقاربت جنسی در برخی از زمان ها که به زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه مشهور هستند می تواند سبب بروز مشکل در جنین یا حتی باعث سقط جنین شود. برای آگاهی از زمان های مناسب نزدیکی کردن از نظر شرعی ، می توانید از برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام استفاده نمایید. همواره توجه داشته باشید که سلامت جنین را نسبت به جنسیت او در اولویت قرار دهید. در این رابطه مطالعه مطلب سلامتی یا جنسیت جنین مهم است توصیه می شود.

در پایان امیدواریم به فضل الهی ، بارداری سالمی را شروع کرده و ادامه داده و زایمان سالم و راحتی را نیز تجربه کنید و انشاء الله فرزندان سالم و صالحی را نیز به دنیا بیاورید.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

فاصله بین دو نزدیکی متوالی برای باردار شدن (۱ هفته قبل)

راه و روش پیشگیری از تولد نوزاد ناهنجار (۳ هفته قبل)

درمان کرونا در کودکان فقط در 48 ساعت (۲ ماه قبل)

مهمترین عوامل مرتبط با نزدیکی کردن (۲ ماه قبل)

تاثیر حالت زمان نزدیکی کردن بر کودک (۳ ماه قبل)

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن (۴ ماه قبل)

اهمیت برنامه ریزی برای نزدیکی کردن (۵ ماه قبل)

کاهش عوارض بارداری با رژیم غذایی سالم (۶ ماه قبل)

فاصله بین دو نزدیکی برای بارداری (۶ ماه قبل)

رمضان بهترین ماه برای اقدام به بچه دار شدن (۷ ماه قبل)

راهکارهایی برای درمان و رفع سردرد روزه دار (۸ ماه قبل)

نزدیکی کردن در حالت پر بودن شکم (۸ ماه قبل)

اهمیت روش نزدیکی برای باردار شدن (۱۰ ماه قبل)

استرس در دوران بارداری (۱۰ ماه قبل)

کاسنی برای پسردار شدن (۱۱ ماه قبل)

آرامش بارداری و تاثیر آن بر جنین (۱۱ ماه قبل)

تصمیم به بارداری دارم چه کنم (۱ سال قبل)

آزمایش اسپرم (۱ سال قبل)

راه های کاهش استرس در هنگام نزدیکی کردن (۱ سال قبل)

تاثیر زمان نزدیکی در افزایش باروری مردان (۱ سال قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۰۴۹۹۰۰ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۸۷۴۹۷ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۷۸۶۳۳۹ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۷۲۹۵۸۴ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۵۸۴۴۱۸ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۵۷۸۹۳۲ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۶۵۰۲۴ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۴۳۹۹۱۴ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۴۰۴۳۳۱ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۸۲۹۷۹ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۵۵۸۰۶ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۵۱۷۰۷ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۴۰۸۴۳ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۹۳۱۶۰ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۲۹۱۸۱۰ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۲۸۱۵۴۹ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۳۸۰۳۷ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۳۲۵۷۶ بازدید)

بارداری و حاملگی با یک بار رابطه نزدیکی و دخول (۲۲۹۰۵۹ بازدید)

اول ، وسط و آخر ماه قمری (۲۰۵۷۵۵ بازدید)

احادیث بارداری

به زنان باردار خود كُندر دهيد چرا كه كودك ، اگر در شكم مادر با كُندر تغذيه شود ، دلش استوار و عقلش افزون مى شود؛ اگر پسر باشد ، شجاع مى گردد و اگر دختر باشد سَرين او درشت شده و مورد علاقه شوهرش قرار مى گيرد.

پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز پنجشنبه

لا اله الا الله الملک الحق المبین (۱۰۰ مرتبه)

امروز

پنجشنبه

۱۱ / ۹ / ۱۴۰۰

۲۶ ربيع الثانی ۱۴۴۳

ماه قمری ۲۹ روزه

۰۲ : ۲۵ : ۰۱

فصل پاییز

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۵:۲۷

طلوع خورشید: ۰۶:۵۶

اذان ظهر: ۱۱:۵۴

اذان عصر: ۱۴:۳۲

غروب خورشید: ۱۶:۵۱

اذان مغرب: ۱۷:۱۱

وقت عشاء: ۱۸:۰۱

نیمه شب شرعی: ۲۳:۰۹

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات