خواص آب انار برای آقایان


بسم الله الرحمن الرحیم

 

خواص آب انار برای آقایان

خواص آب انار برای آقایان چیست؟ آب انار چه فوایدی برای آقایان دارد؟ مصرف آب انار در آقایان جلو چه بیماری هایی را می تواند بگیرد؟ مصرف آب انار در مردان چه تاثیری بر فرزندان دارد؟ آب انار در سلامتی آقایان چه نقشی دارد؟ آب انار یکی از نوشیدنی های بسیار مفید و خوشمزه می باشد که خواص و فواید فراوانی برای بدن دارد. در این مطلب در مورد خواص آب انار برای آقایان صحبت می کنیم ؛ هرچند که بعضی از خواص آب انار برای آقایان و خانم ها مشترک می باشد.

فایده آب انار برای سیستم قلبی عروقی

بیماری های قلبی عروقی یکی از علل عمده مرگ و میر در جهان به خصوص در آقایان می باشد. دو فاکتور خطرناکی که منجر به بیماری های قلبی عروقی می شود عبارتند از: 1) کلسترول بالا و 2) فشار خون بالا . یکی از خواص آب انار برای آقایان کاهش میزان دو فاکتور یاد شده است و از این رو ، آب انار یکی از مواد مهم برای سلامتی سیستم قلبی عروقی در آقایان محسوب می گردد. البته این خاصیت آب انار برای زنان نیز می باشد و فقط محدود به آقایان نیست. با مصرف متعادل و معقول آب انار در کنار رعایت سایر تدابیر سلامتی می توان از شدت بیماری های قلبی عروقی کاست. برای مصرف آب انار توجه داشته باشید که از آب انار خالص و سالم و تازه استفاده نمایید و از مصرف آب انار غیر سالم که معمولا با مواد دیگر نظیر شکر ترکیب می شود خودداری کنید.

تصفیه خون

تصفیه خون یکی از خواص بسیار عالی آب انار می باشد. تصفیه و پاک سازی خون از مواد مضر و سمی که باعث بیماری های مختلف در بدن می شوند یکی از راه های حفظ سلامتی و تندرستی می باشد. با مصرف آب انار در زندگی به تصفیه خون خود کمک کنیم تا مانع بسیاری از بیماری ها در وجود خود بشویم.

کاهش غلظت خون

بالا بودن غلظت خون ، جریان طبیعی آن را در بافت های بدن می تواند دچار مشکل بکند. غلظت بالای خون می تواند موجب بیماری های مختلف از جمله بیماری های قلبی و عروقی در بدن شود. همچنین غلظت خون یکی از عوامل مهم بالا رفتن فشار خون بوده و می تواند خدای ناکرده به سکته های مغزی و قلبی منجر شود. آب انار خاصیت کاهش غلظت خون دارد. مصرف منظم آب انار می تواند در کاهش این مشکلات بسیار سودمند باشد.

جلوگیری از سرطان پروستات

یکی از خواص انار ، خاصیت ضد سرطانی آن است. یکی از مهمترین انواع سرطان ها در مردان ، سرطان پروستات می باشد. مصرف منظم آب انار در جلوگیری از ابتلاء آقایان به بیماری سرطان غده پروستات می تواند نقش زیادی داشته باشد. البته در کنار مصرف آب انار از سایر روش های پیشگیری کننده از سرطان نبایستی غفلت نمود. از جمله روش های بسیار بسیار مؤثر ، ساده و بسیار ارزان جهت پیشگیری از بیماری مهلک سرطان ، استفاده از نوره طبیعی یا همان نوره آرسنیک دار جهت نظافت موهای زائد بدن می باشد. استفاده از نوره آرسنیک دار برای نظافت موهای زائد ناحیه شرمگاهی در مردان ، می تواند از ابتلاء مردان به سرطان پروستات جلوگیری کند. خواص نوره یا واجبی طبیعی ، بسیار زیاد است و فقط در اینجا به یک خاصیت آن اشاره شد و برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مطالب تاثیر نوره در افزایش میل جنسی طبیعی مردان و درمان سرد مزاجی زنان و مردان با نوره را در مورد مردان مطالعه نمایید.

آب انار برای کاهش فشار خون

فشار خون بالا یکی از مشکلات مشترک در مردان و زنان می باشد. فشار خون بالا می تواند منجر به بیماری های مختلف از جمله بیماری های قلبی عروقی ، سکته های مغزی و قلبی ، بیماری های کلیه ، سیستم بینایی و هزاران مشکل دیگر شود. کاهش فشار خون و کنترل آن یکی از اقدامات خوب در این زمینه است. برای افرادی که به دنبال کاهش فشار خون از طریق روش های طبیعی هستند ، مصرف آب انار یکی از پیشنهاد های خوب در این حوزه است. آب انار با پاک سازی و کاهش غلظت خون به بهبود جریان خون در بدن کمک کرده و نقش بسیار مهمی در کاهش فشار خون دارد. مصرف منظم آب انار در زندگی در کنار سایر تدابیر طبیعی می تواند فشار خون را کنترل کرده و از عوارض بالا بودن آن بکاهد.

افزایش میل جنسی در مردان

افزایش میل جنسی در مردان یکی از خواص بسیار عالی آب انار می باشد. آب انار با کاهش غلظت خون و کاهش مواد سمی و مضر خون سبب جریان یافتن بهتر آن در اندام های تناسلی مردان شده و باعث افزایش میل جنسی در مردان می گردد. آب انار می تواند در درمان اختلال نعوظ در مردان بسیار مفید باشد. خاصیت انار در این زمینه باعث شده است که عصاره انار در قرص های مردانه میل اکسترا نیز گنجانده شود. ضمنا یکی از عوامل بسیار مهم و تاثیرگذار در افزایش میل جنسی آقایان ، استفاده از واجبی یا نوره طبیعی جهت نظافت موهای زائد بدن آنها مخصوصا موهای زائد ناحیه شرمگاهی می باشد.

پاک سازی نطفه

یکی از خاصیت های مهم انار و آب انار در بحث فرزندآوری می باشد و یکی از مسائل مهم و بسیار تاثیرگذار در این زمینه ، پاک سازی نطفه است. هرچقدر که نطفه زن و مرد ، پاکیزه تر باشد به همان اندازه بر زیبایی و سلامتی جنین تاثیرگذار تر خواهد بود. انار و آب انار یکی از میوه های مهم در پاک سازی نطفه است و اگر مردان محترم قبل از اقدام به بچه دار شدن و انجام عمل نزدیکی برای بارداری از آب انار استفاده کنند ، در پاکسازی نطفه آنها نقش مهمی خواهد داشت و از این طریق در زیبایی و سلامتی جنین و فرزند به دنیا آمده مؤثر خواهد بود.

خاصیت ضد دیابت آب انار

تحقیقات نشان داده است که مصرف آب انار خاصیت ضد دیابت و مخصوصا دیابت نوع 2 دارد. الاجیک اسید موجود در انار می تواند باعث کاهش قند خون گردد.

تقویت حافظه و پیشگیری از آلزایمر

تقویت حافظه و پیشگیری از آلزایمر از دیگر خصوصیات مثبت آب انار می باشد. شاید یکی از دلایل آن کاهش غلظت خون و کمک به گردش بهتر خون در سلول های مغزی باشد.

افزایش هورمون تستوسترون

افزایش هورمون تستوسترون و افزایش قدرت بدنی در مردان از آثار و فواید دیگر مصرف آب انار در مردان است. از این رو مصرف آب انار می تواند یکی از گزینه های خوب برای مردان ورزشکار یا مردانی که نیاز به قدرت بدنی بالا جهت انجام کار دارند باشد.

در این مطلب در مورد خواص آب انار مخصوصا برای آقایان صحبت شد و امیدواریم مطالب ارائه شده در این بخش مفید بوده باشند.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

بررسی نزدیکی یک روز در میان برای بارداری (۳ هفته قبل)

مهمترین عامل در تعیین جنسیت جنین (۲ ماه قبل)

فواید کاسنی برای مردان (۳ ماه قبل)

تاثیر مهم مصرف کاسنی بر مادر باردار (۴ ماه قبل)

نزدیکی در زمان اعیاد اسلامی (۵ ماه قبل)

برنامه ریزی نزدیکی برای باردار شدن (۵ ماه قبل)

درمان ناباروری مردان با خرنوب (۶ ماه قبل)

بهترین مدل نزدیکی برای بارداری (۶ ماه قبل)

نزدیکی برای بارداری از نظر اسلام (۶ ماه قبل)

از نزدیکی کردن با شکم پر خودداری نمایید (۶ ماه قبل)

مدیریت صحیح بارداری ناخواسته (۶ ماه قبل)

روش های پیشگیری از اختلال نعوظ (۶ ماه قبل)

12 راهکار برای بارداری سالم در سن بالا (۶ ماه قبل)

مزایای انجام عمل نزدیکی در آخر شب (۶ ماه قبل)

درمان ناتوانی جنسی مردان (۶ ماه قبل)

یک هفته بعد از نزدیکی برای بارداری (۶ ماه قبل)

افزایش شانس بارداری با تغذیه (۶ ماه قبل)

اختلال نعوظ چیست (۷ ماه قبل)

بارداری با وجود کیست تخمدان (۷ ماه قبل)

نزدیکی به صورت ایستاده چه حکمی دارد (۷ ماه قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۹۹۰۵۵۹ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۲۷۶۷۹ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۵۷۷۱۷۳ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۵۴۰۶۰۴ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۵۳۷۱۶۸ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۵۰۷۱۹۷ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۰۷۷۴۱ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۳۷۷۴۴۶ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۳۳۹۱۱۵ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۳۸۰۳۹ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۳۴۵۷۳ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۲۹۳۳۵ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۰۵۹۶۹ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۷۳۱۸۰ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۲۷۱۸۹۵ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۲۳۳۰۷۳ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۰۶۵۳۹ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۰۵۵۹۴ بازدید)

نزدیکی در دوران بارداری (۱۹۰۲۱۰ بازدید)

بارداری و حاملگی با یک بار رابطه نزدیکی و دخول (۱۸۷۹۸۸ بازدید)

احادیث بارداری

به زنان باردار خود كُندر دهيد چرا كه كودك ، اگر در شكم مادر با كُندر تغذيه شود ، دلش استوار و عقلش افزون مى شود؛ اگر پسر باشد ، شجاع مى گردد و اگر دختر باشد سَرين او درشت شده و مورد علاقه شوهرش قرار مى گيرد.

پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز یکشنبه

یا ذالجلال و الاکرام (۱۰۰ مرتبه)

امروز

یکشنبه

۳ / ۶ / ۱۳۹۸

۲۳ ذيحجه ۱۴۴۰

ماه قمری ۲۹ روزه

۲۳ : ۵۵ : ۰۶

فصل تابستان

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۵:۰۱

طلوع خورشید: ۰۶:۳۱

اذان ظهر: ۱۳:۰۷

اذان عصر: ۱۶:۴۸

غروب خورشید: ۱۹:۴۲

اذان مغرب: ۲۰:۰۱

وقت عشاء: ۲۰:۵۱

نیمه شب شرعی: ۰۰:۲۱

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات