روش دقیق و سریع تعیین جنسیت جنین


بسم الله الرحمن الرحیم

 

روش دقیق و سریع تعیین جنسیت جنینروش دقیق و سریع تعیین جنسیت جنین چیست؟ چگونه می توان بدون انجام سونوگرافی تعیین جنسیت ، از جنسیت جنین به طور دقیق آگاه شد؟ آیا امکان مشخص شدن سریع جنسیت جنین بدون سونوگرافی وجود دارد؟ چه روشی وجود دارد که به وسیله آن بتوان بدون انجام عمل سونوگرافی ، جنسیت جنین را به طور دقیق و حتی سریعتر از سونوگرافی تشخیص داد؟ اصولا آیا چنین روشی با این دقت وجود دارد؟

تعیین جنسیت جنین یکی از مسائل مطرح در طی دوران بارداری زنان می باشد و بسیاری از خانم ها و یا حتی خانواده آن ها مایل به دانستن جنسیت جنین هستند. امروزه با استفاده از سونوگرافی تعیین جنسیت می توان جنسیت جنین را با دقت بالا تشخیص داد. علاوه بر سونوگرافی ، روش های دیگری هم جهت تعیین نوع جنسیت جنین وجود دارند که ممکن است دقت بعضی از این روش ها کمتر یا بیشتر باشد. نوع جنسیت جنین برای برخی از زنان حامله ممکن است از اهمیت زیادی برخوردار نباشد اما در مقابل ، زنان بارداری هم هستند که نه تنها جنسیت جنین برایشان مهم است بلکه حتی تشخیص زودهنگام آن هم ممکن است اهمیت مضاعفی داشته باشد. سونوگرافی تقریبا از هفته شانزدهم و در ماه چهارم بارداری قادر به تشخیص جنسیت جنین است ولی شاید بعضی از خانم های باردار مایل باشند که قبل از این زمان از جنسیت جنین خود باخبر شوند. در این حالت ممکن است به روش های دیگر تشخیص جنسیت جنین رجوع کنند که البته ممکن است دقت بالایی هم نداشته باشند.

اما یک خبر خوب برای همه خانم های حامله و خانواده هایی که مایل به دانستن جنسیت جنین قبل از زمان سونوگرافی و با دقت بالا هستند وجود دارد و آن روشی است که در اینجا ذکر می شود. روش ارائه شده در این جا نیاز به هزینه آنچنانی ندارد و به سادگی توسط همه زنان باردار در خانه قابل انجام می باشد. حال به تشریح روش سریع و دقیق تعیین جنسیت جنین بدون انجام عمل سونوگرافی می پردازیم. اگر به دنبال یک روش ساده ، دقیق ، سریع و فوق العاده ارزان برای تعیین جنسیت جنین خود هستید ، مطالعه این مطلب توصیه می گردد.

 

تعیین جنسیت جنین با استفاده از سوزن خیاطی

شاید برای شما جای تعجب باشد که چگونه می توان با استفاده از سوزن خیاطی جنسیت جنین را با دقت بالا و در اسرع وقت تشخیص داد؟ تعجب نکنید! چنین امکانی وجود دارد و این آزمایش در یک گروه از زنان باردار که جنین آن ها تک قلو بوده نتیجه 100% داشته و حتی یک مورد اشتباه هم گزارش نشده است! یعنی این آزمایش جنسیت جنین را به طور دقیق و صد در صد درست تشخیص داده است. با این مقدمه ، به سراغ نحوه استفاده از این روش جهت تعیین جنسیت جنین می رویم.

تعیین جنسیت جنین با استفاده از سوزن خیاطی

وسایل مورد نیاز برای انجام این آزمایش عبارتند از:

  1. یک عدد سوزن خیاطی سالم
  2. لیوان پلاستیکی یکبار مصرف

اما نحوه انجام آزمایش چگونه است؟ طریقه انجام این آزمایش بسیار ساده است! کافی است خانم حامله مقداری از ادرار خود را در لیوان پلاستیکی ریخته و آنگاه سوزن خیاطی سالم را در داخل لیوان بیندازند ؛ آنگاه به مدت 24 ساعت آن را در یک مکان قرار دهند. پس از گذشت مدت 24 ساعت ، سوزن خیاطی را از داخل لیوان درآورده و بشویند. وضعیت سوزن خیاطی ، بیانگر نوع جنسیت جنین خواهد بود ؛ به این گونه که اگر سوزن خیاطی حالت زنگ زدگی و یا سیاه شدگی پیدا کرده ، به احتمال زیاد جنسیت جنین دختر است و اگر چنانچه سوزن خیاطی هیچ تغییری نکرده و هیچ اثری از زنگ زدگی یا سیاه شدن در آن نیست و مثل حالت پیش از قرار دادن در داخل لیوان است ، جنسیت جنین به احتمال قریب به یقین ، پسر می باشد! عدم تغییر حالت ظاهری سوزن خیاطی در جنسیت پسر به صورتی است که پس از شستشو می توان از سوزن مورد نظر مجددا استفاده کرد و هیچ تغییری در حالت ظاهری آن وجود ندارد. به همین سادگی و راحتی و ارزانی و با دقت بالا می توانید از جنسیت جنین خود مطلع شوید!

 

جهت استفاده از این آزمایش و داشتن دقت بالا ، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • این آزمایش در ماه سوم بارداری انجام می گیرد و حداقل مدت 10 هفته بایستی از بارداری سپری شده باشد.
  • اندازه سوزن و مقدار ادرار را طوری تنظیم نمایید که تمام سوزن در داخل ادرار قرار گیرد.
  • بهتر است از ادرار صبح هنگام و ناشتا جهت انجام این آزمایش استفاده شود.

 

مطلب مهمی که در ارتباط با این آزمایش وجود دارد این است که این آزمایش در گروهی از خانم هایی که بارداری تک قلو داشته اند صورت گرفته و جواب صد در صد دقیق داده است اما در بارداری های چند قلو در آن گروه ، انجام نشده است ؛ به عبارت دیگر در بارداری های چند قلو ، نتیجه این آزمایش مشخص نیست و چنانچه شما خانم محترم تجربه ای در زمینه نتیجه این آزمایش با بارداری چند قلو داشته باشید می توانید تجربیات خود را از طریق گزینه تماس با ما ارسال نمایید تا در صورت امکان ، در این مطلب گنجانده شود.

امید است این آزمایش مخصوصا برای خانم هایی که به دلایل مختلف مایل به انجام سونوگرافی تعیین جنسیت جنین نیستند ، در تعیین جنسیت جنین آن ها کمک شایانی بکند انشاء الله تعالی.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۹۴۵۹۲۹ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۶۷۰۰۷۳ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۵۳۱۱۵۷ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۵۰۵۶۰۲ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۴۸۸۸۵۷ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۴۶۱۱۷۰ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۳۶۶۶۱۳ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۳۵۷۴۱۳ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۱۵۴۷۷ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۰۶۶۳۵ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۲۹۵۸۵۵ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۲۸۶۶۹۳ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۲۷۸۵۹۹ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۲۵۹۴۲۴ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۵۸۸۶۱ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۱۹۸۲۴۸ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۱۸۶۵۶۲ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۱۸۵۵۲۹ بازدید)

نزدیکی در دوران بارداری (۱۸۲۵۰۱ بازدید)

خوردن به در بارداری و حاملگی (۱۶۷۸۸۲ بازدید)

احادیث بارداری

هيچ زن باردارى نيست كه خربزه با پنير بخورد مگر اين كه نوزادش خوش چهره و خوش خو مى گردد.

پیامبر خدا حضرت محمد (ص)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز دوشنبه

یا قاضی الحاجات (۱۰۰ مرتبه)

امروز

دوشنبه

۳۰ / ۲ / ۱۳۹۸

۱۴ رمضان ۱۴۴۰

ماه قمری ۳۰ روزه

۱۴ : ۱۱ : ۱۷

فصل بهار

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۴:۱۶

طلوع خورشید: ۰۵:۵۶

اذان ظهر: ۱۳:۰۱

اذان عصر: ۱۶:۴۹

غروب خورشید: ۲۰:۰۶

اذان مغرب: ۲۰:۲۶

وقت عشاء: ۲۱:۲۲

نیمه شب شرعی: ۰۰:۱۱

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات