ثبت نام

1   را ضرب كنيم در   2   می‌شود

به نام خدا

شرایط عضویت در سایت 2زندگی (2life.ir)

 1. این سایت سعی دارد تا زمان های مناسب نزدیکی را بر اساس تعالیم اسلامی و سفارشات پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) به حضرت علی (ع) برنامه ریزی نماید.
 2. این سایت یک سایت پزشکی نیست بلکه راهنمایی جهت آمیزش و ... بر اساس دستورات اسلامی است.
 3. به منظور استفاده از برخی امکانات سایت لازم است تا عضویت صورت گرفته و مبالغی با توجه به نوع برنامه پرداخت گردد.
 4. مبالغ پرداختی برای برنامه ها قابل عودت نیست پس در هنگام خرید لطفا نوع برنامه مناسب را انتخاب نمایید.
 5. چنانچه در مراحل پرداخت مبالغ اشکالی پیش بیاید و از حساب کاربر مبلغ کسر شده و به واسطه ایراد در سیستم بانک و ... ، خرید برنامه موفقیت آمیز نباشد لطفا مشخصات کامل پرداخت را به همراه شماره کارت یا حساب بانکی جهت عودت مبلغ از طریق قسمت تماس با ما اعلام نمایید تا در صورت صحت در اسرع وقت عودت شود. اگر بنا به هر دلیلی امکان عودت مبلغ وجود نداشته باشد ، آن مبلغ به نیابت از طرف صاحب آن به صورت صدقه یا ردمظلمه پرداخت خواهد شد و هیچ دینی بر مسئولین سایت نخواهد بود.
 6. اکانت کاربرانی که توسط مسئولین سایت ، غیر لازم تشخیص داده شود حذف خواهد شد.
 7. اکانت کاربرانی که به مدت 90 روز متوالی فعالیتی در سایت نداشته باشند به شرطی که برنامه ای خریداری نکرده یا وقت برنامه خریداری شده تمام شده باشد از سیستم حذف خواهد شد.
 8. حفظ حریم خصوصی و مشخصات کاربران شامل شماره موبایل و ایمیل و ... جزء اولویت های دائمی این سایت بوده و جز در موارد درخواست از طرف مراجع ذیصلاح و یا درخواست خود کاربر ، در اختیار هیچ کس قرار نخواهد گرفت.
 9. این سایت هیچ مسئولیتی را در قبال افشای مشخصات کاربران از جمله رمز عبور و ... و خسارات احتمالی ناشی از آنها نخواهد داشت.
 10. چنانچه کاربری قوانین و مقررات سایت را رعایت ننماید ، این سایت علاوه بر موارد قانونی می تواند هر زمان که صلاح دید اکانت کاربر را حتی بدون اطلاع قبلی محدود و یا لغو نماید.
 11. اولویت وسیله تماس با کاربران ، ایمیل آنها می باشد پس در وارد نمودن ایمیل خود دقت لازم را داشته باشید.
 12. در مواردی که بنا به دلایلی نظیر حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله و ... یا خرابی سیستم های کامپیوتری و یا هر دلیلی که کنترل آن از دست مسئولین سایت خارج باشد این سایت قادر به ارائه خدمات نباشد هیچ مسئولیتی متوجه مسئولین سایت نبوده و هیچ دینی در دنیا و آخرت بر گردن آنها نخواهد بود.
 13. ممکن است هر زمان که مسئولین سایت صلاح دیدند تمام یا قسمتی از شرایط عضویت تغییر یابد.
 14. اگر به هر دلیلی قصوری داشتیم و آنگونه که باید و شاید نتوانستیم در خدمت باشیم پیشاپیش از شما طلب حلالیت داریم.

در پناه حق تعالی موفق و موید باشید انشاء ا...