بعد از بادکش تخمدان چه باید کرد


بسم الله الرحمن الرحیم

 

بعد از بادکش تخمدان چه باید کرد

بعد از بادکش چه باید کرد؟ بعد از بادکش تخمدان چه کار کنیم؟ برای رفع کبودی های پس از بادکش تخمدان چه پیشنهادی وجود دارد؟ عملی که بتواند پس از بادکش تخمدان مکمل آن باشد چیست؟ پس از انجام عمل بادکش (لیوان گذاری) تخمدان چه کار کنیم که برای تثبیت عمل بادکش مفید باشد؟ شاید عده ای از این مساله غافل باشند که لازم است با انجام اعمالی بعد از بادکش کردن تخمدانها هم موجب اثربخشی بهتر بادکش و هم موجب رفع سرخی جای بادکش ها شویم. در این مطلب در مورد اینکه بعد از بادکش تخمدان چه باید کرد صحبت می کنیم.

همانطور که در مطلب درمان کیست تخمدان با بادکش گرم ذکر شده است ، بادکش گرم و خشک تخمدان یکی از راهکار های خوب و مفید طب سنتی به منظور درمان کیست تخمدان ، درمان تنبلی تخمدان و به طور کلی بهبود عملکرد تخمدانهای زنان می باشد. بادکش گرم تخمدان می تواند کیست تخمدان (مخصوصا کیست تخمدان ناشی از سردی تخمدان) را درمان کرده و در جهت بهبود عملکرد تخمدان ها از جمله درمان تنبلی تخمدان مفید باشد.


مطالب بیشتر در مورد کیست تخمدان در سایت ۲ زندگی

کیست تخمدان

عوامل مهم کیست تخمدان

درمان کیست تخمدان

درمان کیست تخمدان با طب قرآنی و سنتی

درمان گیاهی و خانگی کیست تخمدان

3 عامل اصلی و مادی کیست تخمدان

محل انجام بادکش برای درمان کیست تخمدان

بادکش تخمدان چگونه است


سؤال مهمی که وجود دارد و شاید برای شما خواننده محترم نیز مطرح باشد این است که بعد از بادکش کردن تخمدان چه کار کنیم؟ چه عملی بعد از بادکش نمودن تخمدانها لازم و مفید است؟ با استفاده از توضیحات مربوط به تصویر زیر ، به بیان این عمل خواهیم پرداخت.

بعد از انجام عمل حجامت گرم و خشک تخمدانها (بادکش گرم و خشک تخمدانها) که محل آن ها در مطلب محل انجام بادکش برای درمان کیست تخمدان مشخص شده است ، نواحی سرخ رنگی به شکل دایره های نشان داده شده در تصویر زیر (محل بادکش ها) بر روی پوست بدن ایجاد می شوند. حال می توانیم با انجام یک عمل ساده و بسیار مفید ، هم اثر ایجاد شده در محل بادکش ها را تا حد زیادی رفع کنیم و هم این کار موجب اثربخشی بیشتر عمل بادکش شود.

بعد از بادکش تخمدان

بهترین کاری که بعد از انجام عمل بادکش تخمدانها می توانیم انجام دهیم ، روغن مالی ناحیه اطراف ناف و محل تخمدان ها است به طوری که محل اثر بادکش ها را نیز پوشش دهد. برای این کار پس از آنکه عمل لیوان گذاری و بادکش تخمدان تمام شد آنگاه با استفاده از روغن سیاه دانه ، ناحیه نشان داده شده در تصویر بالا با نمودار حلزونی را به شرحی که توضیح داده می شود روغن می مالیم.

قبل از شروع کار لازم است تا خانم به پشت بر روی زمین بخوابند و فرد معالج ، این کار را انجام دهد. برای انجام این کار می توانید از دستکش های یکبار مصرف استفاده نمایید.

برای این کار مقداری از روغن سیاه دانه را برداشته و با استفاده از چهارانگشت بسته دست [راست] ، روغن مالی را از اطراف ناف شروع کرده و مطابق شکل حلزونی و به صورت دایره ای و در جهت حرکت عقربه های ساعت ادامه می دهیم به طوری که رفته رفته دایره مورد نظر بزرگتر شود. روغن مالی و بزرگ کردن دایره فرضی را تا جایی ادامه می دهیم که تمام مناطق مربوط به اثر بادکش تحت پوشش قرار گیرد. پس از آن ، مجددا از اطراف ناف دوباره حرکت خود را شروع کرده و تا انتها ادامه می دهیم. این عمل را چندین بار (حدود ۵ الی ۶ مرحله) تکرار می کنیم. نکته مهمی که وجود دارد این است که فشار دست در ناحیه نزدیک به ناف بایستی بسیار کم باشد اما رفته رفته که حرکت دست از ناحیه ناف دورتر می شود ، فشار دست را بر روی شکم کمی افزایش می دهیم و فشار کمی بیشتری را در انتهای مسیر حرکت بر بدن وارد می کنیم.

در مدت انجام این کار شاید لازم باشد که چند دفعه از روغن سیاه دانه را بر موضع مورد نظر بمالیم. این کار تاحدی باید صورت بگیرد که ناحیه مورد اشاره کاملا روغن مالی شده و گرم شود.

انجام این عمل دو مزیت عمده دارد:

  1. باعث رفع سرخ شدگی محل بادکش ها می شود.
  2. موجب گرم شدن بیشتر ناحیه بادکش می شود و از این رو مکمل بادکش به حساب می آید چرا که انجام عمل بادکش گرم و خشک به منظور گرم کردن ناحیه تخمدانها بوده است. به دلیل استفاده از روغن گرم (سیاه دانه) این اثر گرم شدگی تا مدت زیادی بر روی ناحیه تخمدانها باقی می ماند.

امید است شیوه ارائه شده در اینجا بتواند برای علاقمندان مفید باشد. قبل از این کار لازم است تا نسبت به انجام صحیح عمل بادکش تخمدانها آگاهی کاملی داشته باشید. برای این کار مطالعه مطلب بادکش تخمدان چگونه است توصیه می شود.

 

اشتراک گذاری در:

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۰۳۲۳۱۵ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۷۷۹۴۹ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۶۵۱۳۴۲ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۶۴۵۲۹۴ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۵۷۱۰۸۵ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۵۵۸۶۲۶ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۴۹۹۶۰ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۴۱۱۲۸۴ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۳۹۷۵۱۵ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۷۱۷۲۱ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۵۱۶۰۷ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۴۸۳۷۰ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۳۰۹۸۶ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۸۹۱۹۶ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۲۸۴۷۵۴ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۲۶۹۶۲۷ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۲۸۷۴۶ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۲۴۸۹۸ بازدید)

بارداری و حاملگی با یک بار رابطه نزدیکی و دخول (۲۱۵۴۶۱ بازدید)

نزدیکی در دوران بارداری (۱۹۷۱۸۲ بازدید)

احادیث بارداری

هرگاه كسى از شما خواست به همسرش درآيد ، بايد در اوّل ماه ها و نيمه ماه ها خوددارى كند چرا كه شيطان در اين دو زمان ، فرزند خواهى مى كند و شيطان ها در اين زمان خواستار مشاركت [در نطفه ]هستند . از اين رو مى آيند و باردار مى كنند.

حضرت علی (علیه السلام)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز یکشنبه

یا ذالجلال و الاکرام (۱۰۰ مرتبه)

امروز

یکشنبه

۱۱ / ۳ / ۱۳۹۹

۸ شوال ۱۴۴۱

ماه قمری ۳۰ روزه

۴۱ : ۱۵ : ۱۴

فصل بهار

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۴:۰۶

طلوع خورشید: ۰۵:۵۰

اذان ظهر: ۱۳:۰۲

اذان عصر: ۱۶:۵۱

غروب خورشید: ۲۰:۱۴

اذان مغرب: ۲۰:۳۵

وقت عشاء: ۲۱:۳۳

نیمه شب شرعی: ۰۰:۱۰

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات