فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن


بسم الله الرحمن الرحیم

 

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن چیست؟ داشتن وضو در هنگام مجامعت چه تاثیری بر زن و مرد دارد؟ با وضو بودن در هنگام نزدیکی چه تاثیری بر جنین (در صورت اقدام به بارداری) دارد؟ داشتن وضو در زمان مقاربت چه نقشی در شادابی فرزند دارد؟ اقدام به نزدیکی کردن برای بچه دار شدن و با حالت وضو چه تاثیری در سیمای کودک حاصل از آن اقدام دارد؟ ما در این مقاله می خواهیم بر نقش و تاثیرات با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن بر زن و مرد و همچنین بر طفل حاصل از آن عمل بپردازیم و خوانندگان محترم سایت راهنمای بارداری و حاملگی 2 زندگی را با نکات مهمی در این زمینه آشنا کنیم. اگر مایل به دانستن این نکات هستید ، پس با ما در ادامه همین مقاله همراه باشید.

برخی مسائل ریزی (البته به زعم ما) در هنگام نزدیکی کردن وجود دارند که رعایت آن ها تاثیرات بس شگرفی ، هم بر زن و مرد و هم بر جنین دارد. دستورات زیادی از نظر شرعی وجود دارند که رعایت آن دستورات و پیروی کردن از آن ها باعث تاثیرات بسیار مثبت بر روند عمل نزدیکی و همچنین بر جنین می شود. یکی از نکات بسیار مهمی که شاید مورد غفلت قرار بگیرد ، با وضو بودن در هنگام انجام عمل نزدیکی است. منظور از این نکته آن است که قبل از انجام مجامعت ، زن و مرد وضو گرفته و وضوی خود را نیز در زمان نزدیکی حفظ کنند. این کار ، تاثیرات بسیار نیکویی دارد که در این جا به اهم آن ها اشاره می کنیم.

 

تاثیر وضو بر شادابی زن و مرد

اولین تاثیر و نقش داشتن وضو در لحظه جماع ، برای زن و مرد است. وضو باعث شادابی زن و مرد می شود. زن و شوهر ممکن است در اثر کارهای روزانه و ... دچار کسالت و خستگی شده باشند. وضو گرفتن قبل از مجامعت تاثیر فوق العاده ای در کاهش کسالت و خستگی دارد و موجب افزایش شادی و نشاط زن و مرد در هنگام مقاربت می گردد. افزایش نشاط و شادابی زن و مرد در هنگام جماع ، هم بر کیفیت این عمل تاثیر دارد و هم در رضایت زن و مرد از این عمل. علاوه بر این ، شادابی زن و مرد و با نشاط بودن آن ها در هنگام نزدیکی تاثیرات مثبتی بر جنین و طفل دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 

نقش وضو در کاهش استرس در لحظه مجامعت

استرس و اضطراب یکی از مسائلی است که ممکن است زن یا مرد یا هر دو را در زمان مجامعت تحت تاثیر خود قرار دهد. ممکن است زن و مرد به دلایل مختلف دچار تشویش و اضطراب ناخواسته در هنگام مقاربت باشند. یکی از عوامل بسیار مهم در کاهش استرس و نگرانی در زمان نزدیکی کردن ، داشتن وضو است. وضو گرفتن قبل از انجام مجامعت تاثیر فوق العاده ای در کاهش استرس و اضطراب دارد. کاهش استرس و تشویش به نوبه خود بر روند عمل نزدیکی تاثیر مثبتی گذاشته و باعث لذت بیشتر زن و مرد از آمیزش می شود. همچنین کاهش استرس و اضطراب در زمان مجامعت زن و مرد ، نقش مؤثری در سلامت جنین دارد.

 

تاثیر وضو بر نطفه

اگر می خواهید نطفه فرزند شما سالم بوده و فرزند شما نورانی و خوش آب و رنگ ، آرام و همچنین شاداب باشد ، حتما سعی کنید در هنگام مجامعت با وضو باشید. وضو از نظر معنوی تاثیرات خیلی زیادی بر نطفه دارد و از این طریق بر سلامت معنوی و روحی جنین تاثیرات فوق العاده ای می گذارد. اگر انسان با چشم بصیرت به بچه ها نگاه کند می تواند تا حدود زیادی ، بچه های نورانی را تشخیص دهد. معمولا بچه هایی که پدر و مادر آن ها با حالات غیر معنوی یا حالت خسته با یکدیگر آمیزش نموده باشند ، نشانه های این کار در چهره کودک نمایان است و معمولا این بچه ها حالت افسرده ای دارند و نورانیتی در چهره آن ها دیده نمی شود. با یک وضوی به ظاهر ساده اما فوق العاده تاثیرگذار در هنگام نزدیکی کردن ، بر اثرات مثبت روحی و جسمی فرزندان خود بیفزایید.

 

تاثیر وضو در شادابی جنین

از آن جایی که وضوی پدر و مادر در هنگام نزدیکی کردن بر شادابی آن ها تاثیر دارد ، این شادابی به نوبه خود بر شادابی جنین هم مؤثر است. از طرفی وضو باعث برطرف شدن آلودگی های معنوی از نطفه نوزاد می گردد و هرچقدر که این آلودگی ها از نطفه ، زدوده شوند ، بر سلامت معنوی نطفه افزوده می گردد و طفلی که از این نطفه حاصل می شود دارای یک نوع جذابیت ، شادابی و نورانیت خاصی است.

 

نقش وضو در نورانیت نوزاد

پیامبر خدا حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) فرموده اند که وضو ، نور است و وضو روی وضو ، نور بر روی نور است. تاثیر با وضو بودن پدر و مادر بر نورانیت و پاکی معنوی نطفه بسیار زیاد است و کودکی که از این طریق حاصل می گردد دارای نورانیت مخصوصی می باشد. اگر می خواهید فرزند شما شاداب و دارای چهره نورانی باشد حتما سعی کنید با حالت وضو ، آمیزش نمایید.

 

نقش وضو در هوش کودک

وضو چگونه بر هوش کودک تاثیر می گذارد؟ یکی از دلایلی که می توان گفت این است که وضو باعث شادابی زن و شوهر می شود ؛ شادابی زن و شوهر در لحظه جماع بر عشق و شور آن ها می افزاید و زن و مرد با حالت عشق و علاقه بیشتر با یکدیگر آمیزش می کنند. این کار در شادابی و هوش کودک تاثیر دارد ؛ به عبارت بهتر ، هر چقدر که پدر و مادر با عشق و علاقه بیشتری با یکدیگر نزدیکی کنند ، این کار بر افزایش هوش کودک مؤثر می باشد و یکی از راه های افزایش عشق و علاقه زن و شوهر به یکدیگر ، با وضو بودن در حالت جماع می باشد.

 

تاثیر وضو بر آرامش جنین و طفل

آیا تا به حال کودکانی را دیده اید که بسیار آرام هستند؟ البته آرام بودن به معنای بیمار بودن نیست بلکه از رفتارهای غیر متعارف ، به دور هستند و دیگرانی که این کودکان را می بینند معمولا می گویند: ماشاء الله چقدر این کودک ، آرام است. یکی از روش های داشتن کودک آرام ، داشتن وضو توسط زن و شوهر در هنگام نزدیکی کردن می باشد. البته عوامل مختلفی در آرامش کودک نقش دارند ولی یکی از علل مهم آن ، با وضو بودن پدر و مادر در هنگام مجامعت است.

 

نتیجه گیری

داشتن وضو نه تنها در حالت مقاربت بلکه در همه حال ، امری بسیار نیکو بوده و دارای آثار مادی و معنوی فراوان می باشد. زن و شوهر با داشتن وضو در هنگام مجامعت بر سلامت روان و جسم کودک تاثیر مثبتی می گذارند و همچنین در شادابی و نورانیت طفل هم نقش دارند. انشاء الله زن و شوهر ها در هنگام مجاعت سعی کنند با حالت وضو باشند تا فرزندان آن ها از اثرات مثبت این عمل بهره مند شوند.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

عید فطر چند روز است (۲ ماه قبل)

علت قاعدگی بعد از اقدام به بارداری (۸ ماه قبل)

روز پنجشنبه چه زمانی است (۸ ماه قبل)

نزدیکی در زمان قاعدگی حرام است (۹ ماه قبل)

ارتباط ناهنجاری جنین با جهت آمیزش (۱ سال قبل)

تاثیر زمان نزدیکی بر شادابی کودک (۲ سال قبل)

نزدیکی کردن با شکم پر و کاهش هوش فرزند (۲ سال قبل)

نزدیکی کردن در بعد از ظهر یا عصر (۲ سال قبل)

نزدیکی در روز برای باردار شدن (۲ سال قبل)

آیا انعقاد نطفه در روز اشکال ندارد (۳ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی متوالی برای باردار شدن (۳ سال قبل)

راه و روش پیشگیری از تولد نوزاد ناهنجار (۳ سال قبل)

درمان کرونا در کودکان فقط در 48 ساعت (۳ سال قبل)

مهمترین عوامل مرتبط با نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

تاثیر حالت زمان نزدیکی کردن بر کودک (۳ سال قبل)

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

اهمیت برنامه ریزی برای نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

کاهش عوارض بارداری با رژیم غذایی سالم (۳ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی برای بارداری (۳ سال قبل)

رمضان بهترین ماه برای اقدام به بچه دار شدن (۳ سال قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۱۶۲۱۱۵ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۱۰۷۹۶۳۰ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۸۹۹۱۹۱ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۹۸۶۱۱ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۶۳۴۹۷۹ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۶۳۳۸۷۵ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۵۰۰۲۶۱ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۸۵۴۹۴ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۴۱۴۶۲۷ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۴۰۰۹۰۹ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۶۱۰۴۵ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۵۷۵۴۰ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۵۶۱۱۹ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۳۲۸۱۸۰ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۳۱۶۴۰۰ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۳۰۰۳۷۸ بازدید)

اول ، وسط و آخر ماه قمری (۲۹۰۸۳۹ بازدید)

وقت زوال خورشید چه زمان و ساعتی است (۲۵۹۵۷۷ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۴۶۴۵۳ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۴۵۹۵۸ بازدید)

احادیث بارداری

به ، قوه بینایی را زیاد می کند و محبت در قلب ایجاد می نماید و اگر زن آبستن ، به ، بخورد فرزندانش نیکو (زیبا و شجاع) متولد می شوند.

رسول گرامی اسلام حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز پنجشنبه

لا اله الا الله الملک الحق المبین (۱۰۰ مرتبه)

امروز

پنجشنبه

۳۱ / ۳ / ۱۴۰۳

۱۳ ذيحجه ۱۴۴۵

ماه قمری ۲۹ روزه

۳۶ : ۲۲ : ۱۱

فصل بهار

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۳:۰۲

طلوع خورشید: ۰۴:۴۹

اذان ظهر: ۱۲:۰۶

اذان عصر: ۱۵:۵۵

غروب خورشید: ۱۹:۲۳

اذان مغرب: ۱۹:۴۵

وقت عشاء: ۲۰:۴۴

نیمه شب شرعی: ۲۳:۱۲

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟



مشاهده نظرات