درمان سرد مزاجی زنان و مردان با نوره


بسم الله الرحمن الرحیم

 

درمان سرد مزاجی زنان و مردان با نوره طبیعی. سرد مزاجی مردان یا سرد مزاجی زنان یکی از مشکلات خانم ها و آقایان می باشد. داشتن مزاج گرم در روابط زناشویی بسیار مهم است و سردی مزاج چه از طرف مرد باشد و چه از طرف زن ، ممکن است روابط زناشویی را تحت تاثیر خود قرار داده و خدای ناکرده موجبات گسست پیوند زناشویی را فراهم آورد. نداشتن روابط گرم زناشویی نه تنها موجب سردی ارتباط بین زن و شوهر می شود بلکه ممکن است سایر مسائل زندگی مشترک را نیز تحت تاثیر خود قرار دهد. از این رو درمان سرد مزاجی برای مردان و همچنین زنان از اهمیت خاصی برخوردار است.

امروزه با پیشرفت دانش بشر ، مواد مختلفی جهت تحریک و افزایش میل جنسی و رفع سردی مزاج در مردان و زنان تولید می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. با وجود این مواد تولیدی ، چنانچه بتوان به صورت طبیعی به درمان سرد مزاجی آقایان و خانم ها پرداخت بسیار عالی است زیرا روش های طبیعی مضرات احتمالی این مواد را نیز ندارند.

یکی از روش های بسیار ساده و طبیعی که علاوه بر فواید فراوان خود موجب درمان سردی مزاج هم می شود ، استفاده از نوره (واجبی) طبیعی است. نوره ماده ای است که از قدیم الایام جهت رفع موهای زائد بدن به کار می رود اما نوره طبیعی علاوه بر رفع موهای زائد بدن ، خواص بسیار مهم دیگری نیز دارد که یکی از آن ها تقویت نیروی جنسی و رفع سرد مزاجی در مردان و زنان و افزایش علاقه بین زن و مرد است.

نوره یا واجبی چیست؟

امروزه یکی از علل بسیار مهم سرد مزاجی آقایان و خانم ها ، استفاده نکردن از نوره است زیرا به جای آن از تیغ یا ژیلت استفاده می شود و متاسفانه از این ماده حیاتی غافل هستند. چنانچه زن و مرد به طور مرتب از نوره یا واجبی استفاده نمایند این امر موجب افزایش علاقه بین زن و مرد می گردد. البته سرد مزاج بودن چه در خانم ها و چه در آقایان ، علل مختلفی می تواند داشته باشد و فقط یکی از علت های آن عدم استعمال نوره می باشد. حضرت علیّ بن موسی الرّضا (سلام الله علیه) در حدیثی در مورد تاثیر استفاده از نوره بر روابط بین زن و مرد چنین می فرمایند:

استفاده از نوره باعث ایجاد علاقه بین زن و مرد می شود.

حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام)

از این حدیث کاملا می توان به تاثیر استعمال نوره در ایجاد علاقه بین زن و شوهر و رفع سرد مزاجی آن ها پی برد.

حدیث دیگری که به افزایش میل جنسی و رفع سردی مزاج اشاره دارد از حضرت امام موسی کاظم (سلام الله علیه) است که چنین می فرمایند:

شَعرُ الجَسَدِ إذا طالَ قَطَعَ ماءَ الصُّلبِ ، وأرخَى المَفاصِلَ ، ووَرَّثَ الضَّعفَ ، وَالسِّلَّ ، وإنَّ النّورَةَ تَزيدُ فی ماءِ الصُّلبِ ، وتُقَوِّي البَدَنَ ، وتَزيدُ فی شَحمِ الكُليَتَينِ ، وتُسمِنُ البَدَنَ .

موی بدن چون بلند شود ، آب کمر از جریان می افتد ، مفاصل سست می شوند و ضعف و سل به دنبال می آورد ؛ اما نوره آب کمر را زیاد می کند ، بدن را تقویت می کند ، بر پیهِ کلیه ها می افزاید و بدن را چاق می کند.

حضرت امام موسی کاظم (علیه السلام)

منظور از افزایش آب کمر در حدیث بالا اشاره به افزایش میل جنسی و درمان سرد مزاجی دارد.

پس ، از این دو حدیث به راحتی می توان تاثیر استفاده از پودر واجبی را در بالا بردن تمایلات جنسی زن و مرد و رفع سردی مزاج در خانم ها و آقایان دریافت. ضمن اینکه مدت کمی پس از استفاده از نوره ، فوران میل جنسی کاملا مشهود است.

 

چرا استفاده از نوره (واجبی) باعث درمان سرد مزاجی در آقایان و خانم هاست؟

طبق احادیث فوق ، اثر استفاده از نوره در افزایش میل جنسی آقایان و خانم ها و درمان سرد مزاجی را در آن ها دریافتیم. اما از منظر طب اسلامی و سنتی هم می خواهیم کمی در مورد علت این امر بدانیم. یکی از علل مهم کاهش تمایلات جنسی در آقایان و خانم ها و افزایش بی میلی جنسی یا سردی مزاج در آن ها ، افزایش میزان سودا در بدن آن ها می باشد و نوره یکی از عوامل بسیار مهم در کاهش سودا از بدن است. وقتی میزان سودا در بدن کاهش یابد ، به طور طبیعی سبب افزایش میل جنسی و از بین رفتن مزاج سردی در انسان می گردد چه مرد باشد و چه زن. توجه داشته باشیم که منظور از نوره در اینجا ، نوره طبیعی می باشد نه نوره شیمیایی. فواید و خواص فراوانی که برای نوره ذکر شده است در نوره طبیعی است نه نوره شیمیایی! حال ببینیم که نوره (واجبی) طبیعی با نوره (واجبی) شیمیایی چه فرقی دارد؟

 

نوره طبیعی و نوره شیمیایی

نوره طبیعی چیست و چه فرقی با نوره شیمیایی دارد. نوره طبیعی ترکیبی از آهک و زرنیخ می باشد که به صورت طبیعی با مخلوط کردن آهک و زرنیخ با نسبت های معین و مشخص ، به دست می آید. اما نوره شیمیایی حاصل فعل و انفعالات شیمیایی در کارخانه هاست و به طور طبیعی درست نمی شود. فرق عمده نوره طبیعی با نوره شیمیایی علاوه بر روش تهیه آن ها ، وجود ماده ضد سرطان آرسنیک در نوره های طبیعی می باشد در حالی که این ماده ضد سرطانی با ارزش را در نوره های شیمیایی و کارخانه ای حذف می کنند! آرسنیک یک ماده ضد سرطانی است که به طور طبیعی در زرنیخ وجود دارد و از این رو ، نوره طبیعی علاوه بر رفع موهای زائد ، در هر بار استفاده علاوه بر رفع موهای زائد ، بدن انسان را شیمی درمانی هم می کند و این خاصیت در نوره های شیمیایی وجود ندارد. این شیمی درمانی به طور طبیعی و به صورت خفیف انجام می گیرد و ما شاید هیچگاه متوجه این امر نباشیم اما مطمئنا آثار آن را در سلامتی خود خواهیم دید. فرق مهم دیگری که واجبی طبیعی با واجبی های شیمیایی دارد ، استفاده از اسانس و برخی ترکیبات شیمیایی در نوره های شیمیایی می باشد که این کار به نوبه خود می تواند مشکلات و مضراتی را برای پوست و سایر قسمت های بدن انسان داشته باشد. برخی از فواید و خواص مهم نوره (واجبی) طبیعی در مطلب نوره یا واجبی چیست مورد اشاره قرار گرفته است. نوره طبیعی همان نوره زرنیخ دار است که در عطاری های معتبر در سراسر کشور قابل تهیه است.

پس سعی کنیم با مصرف واجبی طبیعی علاوه بر رفع موهای زائد از فواید فراوان دیگر آن از جمله جلوگیری از سرطان بهره ببریم و همچنین به روشی بسیار ساده و بی خطر و به صورت کاملا طبیعی ، به افزایش میل جنسی و درمان سردی مزاج کمک کنیم. روش استفاده از واجبی یا نوره هم در مطلب روش صحیح استفاده از واجبی و نوره بیان شده است.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

علت قاعدگی بعد از اقدام به بارداری (۱ ماه قبل)

روز پنجشنبه چه زمانی است (۲ ماه قبل)

نزدیکی در زمان قاعدگی حرام است (۲ ماه قبل)

ارتباط ناهنجاری جنین با جهت آمیزش (۷ ماه قبل)

تاثیر زمان نزدیکی بر شادابی کودک (۱ سال قبل)

نزدیکی کردن با شکم پر و کاهش هوش فرزند (۱ سال قبل)

نزدیکی کردن در بعد از ظهر یا عصر (۲ سال قبل)

نزدیکی در روز برای باردار شدن (۲ سال قبل)

آیا انعقاد نطفه در روز اشکال ندارد (۲ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی متوالی برای باردار شدن (۲ سال قبل)

راه و روش پیشگیری از تولد نوزاد ناهنجار (۲ سال قبل)

درمان کرونا در کودکان فقط در 48 ساعت (۲ سال قبل)

مهمترین عوامل مرتبط با نزدیکی کردن (۲ سال قبل)

تاثیر حالت زمان نزدیکی کردن بر کودک (۲ سال قبل)

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن (۲ سال قبل)

اهمیت برنامه ریزی برای نزدیکی کردن (۲ سال قبل)

کاهش عوارض بارداری با رژیم غذایی سالم (۳ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی برای بارداری (۳ سال قبل)

رمضان بهترین ماه برای اقدام به بچه دار شدن (۳ سال قبل)

راهکارهایی برای درمان و رفع سردرد روزه دار (۳ سال قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۱۵۳۶۸۰ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۱۰۱۵۴۹۰ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۸۶۶۱۰۸ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۹۶۶۸۷ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۶۲۲۹۳۷ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۶۱۹۸۸۱ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۴۸۸۳۱۱ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۸۲۳۰۹ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۴۱۲۴۳۰ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۹۶۷۹۶ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۵۹۷۲۹ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۵۵۱۳۰ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۵۴۶۶۵ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۳۱۵۹۹۷ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۳۱۲۵۶۱ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۹۸۶۵۴ بازدید)

اول ، وسط و آخر ماه قمری (۲۷۲۵۳۹ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۴۴۶۲۲ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۴۳۷۸۸ بازدید)

بارداری و حاملگی با یک بار رابطه نزدیکی و دخول (۲۳۸۷۱۴ بازدید)

احادیث بارداری

به ، قوه بینایی را زیاد می کند و محبت در قلب ایجاد می نماید و اگر زن آبستن ، به ، بخورد فرزندانش نیکو (زیبا و شجاع) متولد می شوند.

رسول گرامی اسلام حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز شنبه

یا رب العالمین (۱۰۰ مرتبه)

امروز

شنبه

۱۸ / ۹ / ۱۴۰۲

۲۵ جمادی الاول ۱۴۴۵

ماه قمری ۳۰ روزه

۱۷ : ۱۰ : ۱۵

فصل پاییز

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۵:۳۲

طلوع خورشید: ۰۷:۰۲

اذان ظهر: ۱۱:۵۶

اذان عصر: ۱۴:۳۳

غروب خورشید: ۱۶:۵۱

اذان مغرب: ۱۷:۱۱

وقت عشاء: ۱۸:۰۱

نیمه شب شرعی: ۲۳:۱۱

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات