افزایش میل جنسی مردان


بسم الله الرحمن الرحیم

 

افزایش میل جنسی مردان

چگونه می توان میل جنسی در مردان را افزایش داد؟ راه کار های تقویت میل جنسی مردان چیست؟ چه روش های ساده ای جهت افزایش و تقویت قوه باه در مردان وجود دارد؟

یکی از نیاز هایی که خدای متعال در وجود بشر قرار داده است ، میل جنسی می باشد. به کارگیری و استفاده صحیح از نیروی جنسی ضامن تداوم نسل بشر و آرامش روحی و جسمی انسان هاست. در این مطلب در مورد میل جنسی در مردان و برخی از روش های ساده جهت افزایش و تقویت نیروی جنسی در آنان صحبت می کنیم.

امروزه شاید برخی از مردان به راه حل هایی نظیر استفاده از قرص های تقویت میل جنسی روی بیاورند و یا شاید راه حل های مخاطره آمیز را امتحان کنند. با مطالعه مطلب جاری به راحتی متوجه خواهید شد که تقویت اراده جنسی چندان هم کار مشکلی نیست و نیاز به خرج های آن چنانی نیز ندارد و فقط کافی است به چند نکته اساسی توجه کرده و سعی کنیم آن ها را در زندگی خود پیاده کنیم.

در این جا به راه حل های ساده ای اشاره می کنیم که در جهت تقویت و افزایش میل جنسی در مردان بسیار مؤثر می باشند.

استعمال نوره (واجبی)

شاید شما نام نوره یا واجبی را شنیده باشید و یا شاید هم جزء مردانی هستید که از آن استفاده نموده اید یا در حال حاضر نیز استفاده می کنید. نوره یا واجبی یک پودر سفید رنگ می باشد که جهت رفع موهای زائد بدن از جمله موهای ناحیه شرمگاهی و زیر بغل مورد استفاده قرار می گیرد. نوره از قدیم الایام مورد استفاده بوده است و قدمت آن به زمان حضرت سلیمان (علیه السلام) بر می گردد.

همانطور که در مطلب تاثیر نوره در افزایش میل جنسی طبیعی مردان ذکر شده است ، استفاده از نوره یکی از روش های ساده ، مفید ، بی خطر و بسیار ارزان جهت تقویت نیروی جنسی در مردان می باشد. استفاده از ژیلت و تیغ ممکن است سبب کاهش میل جنسی در مردان شود اما استفاده از نوره جهت تنظیف موهای زائد بدن علی الخصوص موهای ناحیه تناسلی باعث افزایش میل جنسی در مردان می گردد. البته توضیح یک نکته ضروری می باشد و آن اینکه منظور این نوشتار ، نوره طبیعی و زرنیخ دار (آرسنیک دار) می باشد نه نوره های شیمیایی که آرسنیک آن ها را خارج کرده اند. نوره طبیعی (آرسنیک دار) را می توانید از عطاری های معتبر تهیه نمایید. نوره طبیعی علاوه بر رفع موهای زائد بدن در پیشگیری از بیماری مهلک سرطان نقش بسیار مؤثری دارد.

توجه داشته باشید که روش مصرف نوره بسیار مهم می باشد و طریقه استفاده صحیح از نوره یا واجبی را می توانید در مطلب روش صحیح استفاده از واجبی و نوره مشاهده نمایید.

کاهش غلظت خون

افزایش غلظت خون در مردان یکی از مسائل بسیار مهمی است که علاوه بر ایجاد مشکلاتی نظیر فشار خون بالا می تواند سبب کاهش میل جنسی در مردان بشود. خون رسانی کافی به اندام های مختلف بدن از جمله اندام های جنسی مردانه سبب کارکرد صحیح و بهتر آن ها می شود. غلظت خون بالا می تواند در خون رسانی و تغذیه اندام های بدن بخصوص اندام های جنسی در مردان ، خلل ایجاد کند و این اختلال می تواند باعث افت و کاهش میل جنسی در مردان بشود.

کاهش غلظت خون در مردان یکی از راه های بسیار خوب جهت افزایش میل جنسی در آن هاست. برای کاهش غلظت خون می توان از روش های طبیعی مختلفی بهره جست که یکی از این روش ها خوردن انار و عناب توسط مردان می باشد. مصرف انار و عناب باعث کاهش غلظت خون می شوند. نقش انار در تقویت میل جنسی مردان در مطلب تاثیر انار در افزایش میل جنسی مردان مورد اشاره قرار گرفته است. برای درمان غلظت خون بالا می توان از یک پزشک حاذق طب سنتی کمک گرفت.

مصرف مخلوط شیر ، عسل و خرما

مخلوط شیر + عسل + خرما سبب افزایش میل جنسی در مردان می گردد. البته منظور از عسل ، عسل طبیعی می باشد نه عسل های غیر طبیعی و مصنوعی! میزان و مدت استفاده از این مخلوط را با توجه به میزان ضعف میل جنسی خود انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که هیچ گاه افراط و تفریط نداشته باشید. مصرف معقول این معجون می تواند میل جنسی مردان را تا حد زیادی افزایش دهد.

انجام عمل نزدیکی به طور مرتب

داشتن روابط زناشویی سالم به طور مرتب یکی از راه های زنده نگهداشتن میل جنسی است. در این زمینه هم از افراط و تفریط خودداری شود. داشتن رابطه جنسی روزانه یا ترک رابطه جنسی به مدت های طولانی ، هر دو می توانند باعث آسیب دیدن میل جنسی شوند. داشتن رابطه جنسی هر هفته دو بار یا حداقل هفته ای یک بار ، می تواند به تقویت میل جنسی در مردان کمک کند. سعی شود زمانی که میل جنسی به طور طبیعی در بدن به وجود آمده است اقدام به نزدیکی شود.

خوردن شربت عسل بعد از نزدیکی

یکی از اعمال مهم برای مردان ، اعمال بعد از انجام عمل نزدیکی می باشد. همانطور که در مطالب بعد از نزدیکی چه باید کرد و بعد از نزدیکی چه بخوریم توصیه شده است ، مردان محترم بعد از انجام عمل نزدیکی با همسر لازم است چند کار را انجام دهند که یکی از آن ها خوردن شربت عسل + گلاب می باشد. البته حتما توجه داشته باشید که هر نوع خوردن و آشامیدن در حال جنابت خوب نیست و بهتر است بعد از انجام غسل جنابت نسبت به خوردن شربت عسل و گلاب اقدام کرد. انجام این کار یعنی مصرف شربت عسل و گلاب سبب جلوگیری از کاهش میل جنسی در مردان و زنده نگهداشتن این نیرو می شود. مردان محترم سعی نمایند از این موضوع غفلت نکنند. بازهم تاکید می شود که منظور از عسل ، عسل طبیعی می باشد.

خوردن تخم مرغ + پیاز + روغن زیتون

خوردن تخم مرغ و پیاز با روغن زیتون به فرموده امام موسی کاظم (علیه السلام) سبب افزایش نیروی آمیزش و توان جنسی می شود. برای این کار ابتدا پیاز را در روغن زیتون تفت داده و سپس تخم مرغ را به آن بیفزایید و پس از پخته شدن از آن میل نمایید. توجه شود که بهتر است از تخم مرغ های طبیعی (روستایی) استفاده شود نه از تخم مرغ های روز.

کنترل غریزه جنسی

کنترل غریزه جنسی ، افکار ، ارتباط با نامحرم و نگاه در مردان از جمله نکات مهمی هستند که سبب زنده ماندن و تقویت میل جنسی در مردان می شوند. شاید برای عده ای این سؤال مطرح باشد که چگونه عدم کنترل این عوامل می توانند موجب اختلال در میل جنسی شوند؟ پاسخ مفصل به آن در حوصله این مطلب نیست و بهتر است در این زمینه با کارشناسان حوزه مسائل دینی گفتگو شود. اما در یک پاسخ کوتاه می توان چنین گفت که اگر میل جنسی را همانند آبی در نظر بگیریم که از بالا به سمت پایین می ریزد ؛ اگر آب به صورت پراکنده فرو بریزد مثل خروج آب از دوش حمام ، چون قطرات آن پراکنده می شوند قدرت اثر گذاری آن کاهش می یابد اما اگر آبی که فرو می ریزد به صورت جمع و در یک راستا باشد ، قدرت اثرگذاری آن بیشتر می شود و حتی اگر بر زمین سخت نیز بریزد پس از مدتی ملاحظه خواهد شد که اثر خود را بر زمین گذاشته است.

میل جنسی مردان هم اگر در محدوده حلال آن قرار گیرد قدرت اثر گذاری آن بیشتر خواهد شد ولی عدم کنترل آن از جمله داشتن افکار آلوده ، نگاه آلوده به نامحرم و ارتباط غیر شرعی با نامحرم سبب تضعیف این نیرو می شود به طوری که حتی شاید تمایل مرد را به نزدیکی با همسر خود نیز سست کند.

پس مردان محترم سعی نمایند با کنترل نمودن میل جنسی خودشان در محدوده شرعی ، هم از گناه و معصیت دوری کنند و هم میل جنسی خود را همیشه سرزنده نگهدارند. ضمن اینکه کنترل میل جنسی و افکار و نگاه ، سبب شکل گیری سالم جنین نیز می شود و مردانی که به فکر بچه دار شدن هستند حتما این نکته را در نظر داشته باشند.

مصرف انگور چروکیده

انگور چروکیده یکی از مواد تغذیه ای مناسب جهت تقویت میل جنسی و تقویت اسپرم در مردان می باشد. انگور چروکیده حالتی بین انگور و کشمش می باشد. اگر انگور را مدتی در آفتاب یا سایه قرار دهیم ، مقداری از آب آن کم شده و حالت چروکیده پیدا می کند که البته شیرین تر هم می شود. مصرف انگوری که به این شکل و حالت در می آید یکی از بهترین روش های افزایش میل جنسی در مردان می باشد. توجه داشته باشیم که انگور به صورت کامل خشک نشود و حالت کشمش به خود نگیرد. البته مصرف کشمش نیز به نوبه خود سبب افزایش میل جنسی در مردان است اما بحث ما در این جا در مورد انگور چروکیده است.

انتخاب زمان مناسب برای انجام عمل نزدیکی

انتخاب زمان مناسب برای انجام عمل نزدیکی یکی از راه های افزایش و بهبود میل جنسی در مردان می باشد. مردان محترم سعی نمایند از آمیزش در ساعات اولیه شب خودداری کنند و انجام عمل آمیزش را به آخر شب موکول نمایند. حضرت امام رضا (علیه السلام) در این باره چنین می فرمایند: "آغاز شب ، چه در زمستان و چه در تابستان ، با زنان آميزش مكن. اين بدان جهت است كه معده و رگ ها پُرند و اين ، وضعيت مناسبى [براى آميزش] نيست و بيم قولنج و فلج و لرزش چانه و نِقرس و سنگ [كليه ]و تقطير (چكايش) بول وفتق و ضعف در بينايى و ذهن مى رود. پس اگر اراده آميزش دارد بايد در پايان شب باشد كه براى بدن ، سالم تر و براى فرزند [آوردن] اميدوارتر و براى افزونى هوش فرزندى كه در اين ميان پديد مى آيد بهتر است."

البته لازم به ذکر است که شب جمعه در این میان استثناست و آمیزش در بعد از عشاء شب جمعه توصیه شده است. با این حال سعی شود که عمل آمیزش با معده پر انجام نشود و حداقل دو ساعت و نیم الی سه ساعت بین غذا خوردن و انجام آمیزش جنسی فاصله باشد.

رعایت تغذیه

شکی نیست که تغذیه تاثیر مستقیمی بر تمام افعال بدن ما از جمله نیروی جنسی دارد. سعی شود از مصرف مواد غذایی مخل نیرو و غریزه جنسی اجتناب شده و از مواد افزاینده میل جنسی ، بیشتر بهره گرفته شود.

پرهیز از تماشای عکس ها و فیلم های مبتذل

مردان محترم سعی کنند از تماشای عکس ها و فیلم های مبتذل خودداری کنند که این مسائل ، نابود کننده میل جنسی و سبب کاهش آن هستند. شاید چنین تصور شود که تماشای این موارد سبب افزایش میل جنسی می شود اما چنین نیست و تماشای این موارد مبتذل علاوه بر آثار گناه آلود آن ها ، در دراز مدت آثار سوء و منفی بر میل جنسی طبیعی مردان خواهد گذاشت.

حجامت

مردان محترم سعی نمایند از حجامت غفلت نکنند. حجامت با تصفیه و پاک سازی خون از مواد سمی و آلوده موجب صحت کلی بدن می شود. حجامت با کاهش غلظت خون و خون رسانی بهتر به اندام های تناسلی موجب بهبود عملکرد آن ها و تقویت میل جنسی می شود. حجامت آثار و فواید فراوانی دارد که جهت اطلاع از آن ها می توانید به مطلب فواید حجامت یا سایر منابع موجود در طب اسلامی مراجعه نمایید.

 

ملاحظه می گردد که با رعایت فقط چند نکته ساده می توانیم از کاهش میل جنسی در مردان جلوگیری کرده و گام در راه تقویت آن نیز برداریم انشاء الله تعالی.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

علت قاعدگی بعد از اقدام به بارداری (۴ ماه قبل)

روز پنجشنبه چه زمانی است (۴ ماه قبل)

نزدیکی در زمان قاعدگی حرام است (۵ ماه قبل)

ارتباط ناهنجاری جنین با جهت آمیزش (۹ ماه قبل)

تاثیر زمان نزدیکی بر شادابی کودک (۱ سال قبل)

نزدیکی کردن با شکم پر و کاهش هوش فرزند (۲ سال قبل)

نزدیکی کردن در بعد از ظهر یا عصر (۲ سال قبل)

نزدیکی در روز برای باردار شدن (۲ سال قبل)

آیا انعقاد نطفه در روز اشکال ندارد (۲ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی متوالی برای باردار شدن (۲ سال قبل)

راه و روش پیشگیری از تولد نوزاد ناهنجار (۲ سال قبل)

درمان کرونا در کودکان فقط در 48 ساعت (۲ سال قبل)

مهمترین عوامل مرتبط با نزدیکی کردن (۲ سال قبل)

تاثیر حالت زمان نزدیکی کردن بر کودک (۲ سال قبل)

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

اهمیت برنامه ریزی برای نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

کاهش عوارض بارداری با رژیم غذایی سالم (۳ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی برای بارداری (۳ سال قبل)

رمضان بهترین ماه برای اقدام به بچه دار شدن (۳ سال قبل)

راهکارهایی برای درمان و رفع سردرد روزه دار (۳ سال قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۱۵۷۰۷۳ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۱۰۴۰۵۵۲ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۸۷۹۶۶۶ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۹۷۳۵۰ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۶۲۷۲۸۵ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۶۲۳۲۳۷ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۴۹۲۹۴۸ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۸۳۵۷۴ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۴۱۳۲۳۸ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۹۸۴۰۳ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۶۰۱۵۹ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۵۵۸۵۳ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۵۵۴۷۲ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۳۱۹۸۰۲ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۳۱۴۳۱۳ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۹۹۲۹۹ بازدید)

اول ، وسط و آخر ماه قمری (۲۸۱۴۱۰ بازدید)

وقت زوال خورشید چه زمان و ساعتی است (۲۴۶۴۷۰ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۴۵۰۹۷ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۴۴۸۳۶ بازدید)

احادیث بارداری

برای کودک شیری بهتر از شیر مادرش نیست.

حضرت علی بن موسی الرضا (ع)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز چهارشنبه

یا حی یا قیوم (۱۰۰ مرتبه)

امروز

چهارشنبه

۲ / ۱۲ / ۱۴۰۲

۱۱ شعبان ۱۴۴۵

ماه قمری ۳۰ روزه

۲۵ : ۱۲ : ۱۵

فصل زمستان

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۵:۲۱

طلوع خورشید: ۰۶:۴۵

اذان ظهر: ۱۲:۱۸

اذان عصر: ۱۵:۲۵

غروب خورشید: ۱۷:۵۱

اذان مغرب: ۱۸:۱۰

وقت عشاء: ۱۸:۵۷

نیمه شب شرعی: ۲۳:۳۶

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات