فواید کاسنی برای مردان


بسم الله الرحمن الرحیم

 

فواید کاسنی برای مردان

کاسنی چه فوایدی برای مردان دارد؟ نقش کاسنی یا عرق کاسنی در سلامتی مردان چیست؟ کاسنی چه تاثیری در افزایش شانس باروری مردان دارد؟ کاسنی چه اثری بر روی اسپرم مردان دارد؟ نقش و تاثیر کاسنی در بیماری های قلبی عروقی مردان چقدر است؟ آیا کاسنی در افزایش میل جنسی مردان مؤثر است؟ به طور خلاصه اهمیت مصرف کاسنی یا عرق کاسنی برای حفظ سلامتی و افزایش کارآیی مردان چقدر است؟

سؤالاتی که در اینجا مطرح شدند و سایر سؤالات مشابه آنها برای شما مردان محترم هم ممکن است مطرح باشد و به دنبال دانستن پاسخ مناسب برای این سؤال ها باشید. اگر چنین است پس در ادامه همین مطلب با ما همراه شوید زیرا قصد داریم در این مقاله در مورد فواید مصرف کاسنی برای مردان صحبت کنیم.

کاسنی یکی از گیاهانی است که عمدتا مصرف دارویی دارد و حتی وقتی که به صورت سبزی خوردنی از آن استفاده شود هم می توان خاصیت دارویی آن را مد نظر قرار داد. کاسنی را می توان به طرق مختلف مورد استفاده قرار داد. یکی از روش های مصرف کاسنی ، خوردن برگ های سبز کاسنی به صورت سبزی خوردنی می باشد. یا اینکه می توان در تهیه سالاد از برگ های سبز کاسنی استفاده کرد. روش دوم ، استفاده از دمنوش کاسنی است و برای این کار می توان برگ های سبز و تازه کاسنی یا برگ های خشک شده آن را دم کرده و مورد استفاده قرار داد. اما راه سوم که شاید راحت ترین راه استفاده از کاسنی باشد و در عین حال ، تلخی زیادی هم نداشته باشد ، استفاده از عرق کاسنی است. استفاده از عرق کاسنی ، راحت ترین و خوش طعم ترین راه استفاده از کاسنی است که در تمام فصول سال می توان از آن استفاده کرد. البته بهترین راه استفاده از عرق کاسنی ، استفاده از عرق کاسنی به همراه عرق شاهتره می باشد. برای این منظور ، دو واحد از عرق کاسنی (مثلا دو سوم لیوان) را با یک واحد از عرق شاهتره (مثلا یک سوم لیوان) مخلوط نموده و میل نمایید.

روش استفاده از کاسنی به سلیقه و شرایط خود مصرف کننده بستگی دارد. اما در اینجا می خواهیم به فواید مصرف کاسنی در مردان اشاره کنیم و سعی می کنیم به فواید و تاثیرات مهم آن اشاره کنیم.

 

پاک سازی کبد

یکی از فواید عمده مصرف کاسنی در مردان کمک به پاک سازی کبد می باشد. کاسنی یکی از مواد غذایی سالم و طبیعی برای پاک سازی کبد می باشد. انباشت چربی های اضافی در کبد که منجر به بیماری کبد چرب می شود یکی از مشکلات عمده مردان می باشد. کبد چرب می تواند عاملی برای سایر مشکلات از جمله غلظت خون بالا و فشار خون بالا باشد. کبد چرب می تواند سبب ایجاد یا تشدید بیماری های قلبی عروقی در مردان شود. بنابراین ، درمان کبد چرب یکی از راه های حفظ سلامتی در مردان محسوب می شود. کاسنی یکی از مواد طبیعی برای دفع سمومات و چربی اضافی از کبد می باشد که در نتیجه ، به پاک سازی کبد کمک می کند.

 

تصفیه خون

نقش مهم دیگری که کاسنی می تواند در بدن مردان ایفا بکند ، تصفیه خون می باشد. تصفیه خون و پاک سازی خون از چربی های اضافی و مواد سمی و مضر نه تنها موجب گردش بهتر خون در بدن می شود بلکه در تنظیم و بهبود عملکرد ارگان های مختلف بدن هم نقش مهمی ایفا می کند. علاوه بر آن ، تصفیه خون سبب درمان بیماری ها و همچنین پیشگیری از برخی بیماری ها نیز می شود. این به آن جهت است که خون ناسالم یکی از علل مهم انتقال و گردش میکرو ارگانیسم های مضر و بیماری زا در بدن می باشد. از این رو با تصفیه خون می توان جلوی بسیاری از بیماری های مختلف را در بدن مردان گرفت. البته فراموش نکنیم که یکی از بهترین راه های تصفیه خون انجام حجامت می باشد.

 

افزایش میل جنسی

افزایش میل جنسی و افزایش قوه باه ، یکی دیگر از فواید مصرف کاسنی توسط مردان می باشد. کبد چرب و خون ناسالم و غلیظ دو علت اساسی ناتوانی جنسی و کاهش میل جنسی در مردان به شمار می روند. با درمان کبد چرب و همچنین تصفیه خون ، خون رسانی بهتر به اندام های تناسلی مردان انجام شده و در نتیجه تغذیه مناسب و بهتری در این اندام ها به عمل می آید. وقتی که اندام های تناسلی در مردان به صورت مناسب و مطلوب تغذیه شوند ، عملکرد آنها بهبود می یابد و این عمل منجر به افزایش میل جنسی و افزایش قدرت آمیزش مردان می گردد. البته عوامل دیگری نیز در افزایش میل جنسی مردان مؤثر هستند که برای دانستن آن می توانید مطالب افزایش میل جنسی مردان ، تاثیر انار در افزایش میل جنسی مردان  و تاثیر نوره در افزایش میل جنسی طبیعی مردان را مطالعه نمایید.

 

تقویت اسپرم و افزایش تعداد آن

معمولا یکی از دلایلی که سبب ایجاد یا تشدید ناباروری در مردان می شود مربوط به ضعف اسپرم یا کاهش تعداد اسپرم می باشد. راهکار های مختلفی برای تقویت اسپرم ، افزایش تحرک اسپرم و نیز درمان کمبود اسپرم وجود دارند. اما یکی از بهترین درمان های طبیعی برای تقویت اسپرم ، افزایش تحرک اسپرم و بهبود شمار اسپرم ، استفاده از کاسنی توسط مردان می باشد. مصرف کاسنی یا عرق کاسنی توسط مردان ، شانس باروری آنان را زیاد می کند و می تواند نقش مهمی در درمان ناباروری مردان داشته باشد.

 

کاهش فشار خون

فایده دیگر مصرف کاسنی مربوط به کاهش فشار خون می باشد. بعضی از مردان بنا به عللی دچار پرفشاری خون می باشند و ممکن است از داروهای ضد فشار خون هم استفاده کنند. یکی از بهترین راه های طبیعی و سالم برای کاهش و کنترل فشار خون ، استفاده منظم از کاسنی یا عرق کاسنی است.

 

کاهش وزن

کمک به کاهش وزن در مردانی که از مشکل چاقی و اضافه وزن رنج می برند یکی دیگر از مزایا و فواید استفاده از کاسنی تلقی می شود. مصرف کاسنی از یک طرف باعث کاهش اشتها شده که در نتیجه آن ، یک فرد کمتر غذا می خورد و از طرف دیگر باعث دفع چربی های اضافی از بدن می شود و به این طریق می تواند در کاهش وزن مؤثر باشد.

 

افزایش شانس پسردار شدن

اهمیت مساله تاثیر کاسنی بر جنسیت جنین برای زوجینی که در آرزوی فرزند پسر هستند ، بسیار زیاد بوده و یک خبر مهم محسوب می گردد. البته عوامل دیگری در پسردار شدن جنین دخیل هستند (مطلب چگونه پسر دار شویم را می توانید در این مورد مورد مطالعه قرار دهید) ولی یکی از عواملی که می تواند نقش مهمی در افزایش شانس پسر شدن جنین داشته باشد ، مصرف کاسنی یا عرق کاسنی توسط مرد می باشد. البته طبیعی است که این کار بایستی قبل از انجام مجامعت برای بارداری صورت بگیرد.

 

نتیجه گیری

در این مطلب در مورد نقش و فواید مصرف کاسنی برای مردان صحبت کردیم. در اینجا اجازه دهید به حدیثی از حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) اشاره کنیم. آن حضرت در حدیثی درباره خاصیت و فایده کاسنی برای مردان می فرمایند:

بر تو باد كاسنى ، چرا كه منى را افزايش مى دهد و فرزند را نيكو مى گرداند . گرم و مليّن است و برمردانگى فرزند مى افزايد.

حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام)

در پایان امیدواریم که این مطلب مورد استفاده شما عزیزان و خوانندگان محترم سایت 2 زندگی قرار گرفته باشد انشاء الله تعالی.

 

اشتراک گذاری در:

آخرین مطالب

علت قاعدگی بعد از اقدام به بارداری (۴ ماه قبل)

روز پنجشنبه چه زمانی است (۴ ماه قبل)

نزدیکی در زمان قاعدگی حرام است (۵ ماه قبل)

ارتباط ناهنجاری جنین با جهت آمیزش (۹ ماه قبل)

تاثیر زمان نزدیکی بر شادابی کودک (۱ سال قبل)

نزدیکی کردن با شکم پر و کاهش هوش فرزند (۲ سال قبل)

نزدیکی کردن در بعد از ظهر یا عصر (۲ سال قبل)

نزدیکی در روز برای باردار شدن (۲ سال قبل)

آیا انعقاد نطفه در روز اشکال ندارد (۲ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی متوالی برای باردار شدن (۲ سال قبل)

راه و روش پیشگیری از تولد نوزاد ناهنجار (۲ سال قبل)

درمان کرونا در کودکان فقط در 48 ساعت (۲ سال قبل)

مهمترین عوامل مرتبط با نزدیکی کردن (۲ سال قبل)

تاثیر حالت زمان نزدیکی کردن بر کودک (۲ سال قبل)

فواید با وضو بودن در هنگام نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

اهمیت برنامه ریزی برای نزدیکی کردن (۳ سال قبل)

کاهش عوارض بارداری با رژیم غذایی سالم (۳ سال قبل)

فاصله بین دو نزدیکی برای بارداری (۳ سال قبل)

رمضان بهترین ماه برای اقدام به بچه دار شدن (۳ سال قبل)

راهکارهایی برای درمان و رفع سردرد روزه دار (۳ سال قبل)

مطالب پربازدید

سریعترین نشانه بارداری (۱۱۵۷۰۷۲ بازدید)

نمایش وضعیت نزدیکی برای امروز و امشب (۱۰۴۰۵۵۱ بازدید)

برنامه محاسبه بهترین زمان نزدیکی در اسلام (۸۷۹۶۶۶ بازدید)

نزدیکی برای بارداری بعد از پریود (۷۹۷۳۵۰ بازدید)

شب ها و روزهای مناسب آمیزش در اسلام (۶۲۷۲۸۵ بازدید)

آزمایش اسپرم با آب در منزل (۶۲۳۲۳۷ بازدید)

روش صحیح استفاده از واجبی و نوره (۴۹۲۹۴۸ بازدید)

چند بار نزدیکی برای باردار شدن و حاملگی لازم است (۴۸۳۵۷۴ بازدید)

چگونه به سرعت و زود باردار شویم (۴۱۳۲۳۸ بازدید)

بعد از نزدیکی برای بارداری چه کنیم (۳۹۸۴۰۳ بازدید)

مصرف عرق کاسنی در بارداری و حاملگی (۳۶۰۱۵۹ بازدید)

بهترین حالت نزدیکی برای بارداری و حاملگی (۳۵۵۸۵۳ بازدید)

عفونت بارداری و درمان طبیعی آن (۳۵۵۴۷۲ بازدید)

زمان های نامناسب برای نزدیکی و انعقاد نطفه (۳۱۹۸۰۱ بازدید)

درمان سنتی عفونت چشم نوزادان (۳۱۴۳۱۲ بازدید)

درمان گوش درد نوزادان به روش سنتی (۲۹۹۲۹۹ بازدید)

اول ، وسط و آخر ماه قمری (۲۸۱۴۰۸ بازدید)

وقت زوال خورشید چه زمان و ساعتی است (۲۴۶۴۶۹ بازدید)

تاثیر رازیانه بر باردار شدن (۲۴۵۰۹۷ بازدید)

تاثیر زمان نزدیکی بر جنسیت جنین (۲۴۴۸۳۶ بازدید)

احادیث بارداری

به زنان باردارتان بِهْ بدهيد ؛ چرا كه اخلاق فرزندانتان را نيكو مى گرداند.

پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم)

ذکر روزهای هفته

ذکر روز چهارشنبه

یا حی یا قیوم (۱۰۰ مرتبه)

امروز

چهارشنبه

۲ / ۱۲ / ۱۴۰۲

۱۱ شعبان ۱۴۴۵

ماه قمری ۳۰ روزه

۳۲ : ۵۳ : ۱۴

فصل زمستان

اوقات شرعی به وقت تهران

انتخاب محل دیگر

اذان صبح: ۰۵:۲۱

طلوع خورشید: ۰۶:۴۵

اذان ظهر: ۱۲:۱۸

اذان عصر: ۱۵:۲۵

غروب خورشید: ۱۷:۵۱

اذان مغرب: ۱۸:۱۰

وقت عشاء: ۱۸:۵۷

نیمه شب شرعی: ۲۳:۳۶

نظرسنجی

نظر شما در مورد مطالب و محتوای سایت 2 زندگی چیست؟مشاهده نظرات